Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 6 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Azra pon svi 10, 2010 3:42 pm

Ja mogu doći. U 13.00 h kod onog birca ( kafića ) ako se slažete. Ja mogu ostati cca. pola sata pa please ako može bez kašnjenja, jer radim na drugom kraju grada.
Moguće je da će Lovreković biti i u Rijeci, s obzirom da ima tema sajma - presađivanje Čuvarkuća. Ako bude - super. Kaktusi su mu kvalitetni i povoljni.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon svi 10, 2010 3:45 pm

ma ja ću doći i nešto ranije, nije problem....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar uto svi 11, 2010 2:59 pm

i tko će sutra u 13.00 biti u RI??? Robi dolaziš???
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Azra uto svi 11, 2010 3:58 pm

Vidim da se nitko ne javlja. Ja ću doći vidjeti što ima, možda čak i prije dogovorenog.
Gdje je Robi ? Kamelija ? Riječani ? NIste se valjda prestrašili susreta ?
cheers
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by kamelija sri svi 12, 2010 12:17 pm

Ja dolazim samo što nikoga ne poznam, ali valjda ćemo se nekako naći....Dakle kod Bešlića oko 13 sati....Koliko sam skužila dolaze Autoar, Azra i Robi......Vidimo se.... Smile
kamelija
kamelija
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 68
Join date : 09.12.2009
Age : 74
Lokacija : Cro - Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava sri svi 12, 2010 9:02 pm

Danas sam se u 13 sati sijetila na vas. Nadam se da ste se susreli i proveli neko vrijeme u ugodnom druženju. Da nemam preći 3 mosta, 3 otoka i nešto više od 3 sata vožnje (u jednom smijeru) i ja bi rado bila s vama.
Očekujem koju sličicu da i mi iz dalekih krajeva vidimo kako vam je bilo i kako je izgledala ponuda na sajmu ove god. flower
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar sri svi 12, 2010 9:07 pm

našli se ja, Azra i Kamelija....ugodno druženje i kupovina nešto kaktusića...
moram priznati da je puno lakše kupovati uz znalca kao što je Azra...

slikala je nešto Azra pa će valjda ona staviti...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sri svi 12, 2010 10:30 pm

E sada kada je prošla Rijeka vrijeme je da se počne bilježiti tko će na Floraart u Zagreb. Ja taman imam obaveza u Zagrebu zadnji vikend u svibnju pa se evo bilježim prva. Smile
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin sri svi 12, 2010 10:56 pm

Ja sam svakako za, a pošto živim u ZG može bilo koji dan, ne pravim pitanje Smile .
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi čet svi 13, 2010 12:08 am

Za Rijeku sam se opravdao, a za Zagreb cemo vidjeti. Ne mogu nista unapred planirati. Ovo je bilo vec ranije planirano (Losinj) a jucer je definitivno dogovor pao da se ide danas. Nije mi se bas islo, ali ... sluzba je sluzba, a druzba je druzba.!!!???
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ čet svi 13, 2010 12:25 am

Ja ću na Floraart svakako otići (lanjski sam propustio), samo ne znam još koji dan, jer možda za vikend ne budem u Zg.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by kamelija čet svi 13, 2010 4:23 am

Eto bilo je simpatično brzinsko druženje i kupovina kaktusa , naravno uz popust i poklončić sve zahvaljujući Azri.Drago mi je da sam došla i da sam upoznala 2 člana, odnosno dvije mlade osobe koje vole kaktuse i što je najvažnije ,jako dobro poznaju kaktuse...
Što se tiče Zagreba najvjerovatnije ću i ja ići sa nekim društvom, ne znam koji dan, ali ako bude bila neka kavica kad budem tamo, javim se... sunny
kamelija
kamelija
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 68
Join date : 09.12.2009
Age : 74
Lokacija : Cro - Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin sub svi 22, 2010 4:02 pm

Pošto se bliži 26. svibanj, a time i početak Floraarta mislim da bi bilo krajnje vrijeme da se konkretizira dogovor oko eventualnog sastanka kaktusara sa ovog foruma. Mislim da bi svima najbolje odgovarala subota (meni je svejedno) u neko vrijeme ujutro ili rano poslijepodne. Predlažem subotu 29. svibnja u 11:00 kod Bešlićevog štanda. Ukoliiko ima zainteresiranih rado bih čuo njihove prijedloge, pa da se upriliči susret.
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam sub svi 22, 2010 6:29 pm

Ja u subotu radim najvjerojatnije do 13.00, pa ću se vjerojatno zaletjeti nadajmo se samo da će vrijeme biti bolje nego prošle godine. imam tvoj broj pa se čujemo.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sub svi 22, 2010 7:03 pm

Ja sam svakako tamo u subotu 29-og, a koliko znam i svena također. Možda ne budemo baš u 11,00 sati jer prije toga imam jednu obevzu, ali negdje sa cca. pola sata do sat zakašnjenja smo tamo..taman dok vi malo prošvrljate eto i nas...ako netko želi da se čujemo i ipak vidimo neka mi pošalje pp sa brojem mobitela.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin sub svi 22, 2010 7:22 pm

Onda možemo pomaknuti vrijeme na 12 ili 13 sati? Što nas bude više, tim veselije Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ ned svi 23, 2010 2:31 pm

Ok, i meni subota paše, mada ću vjerojatno ići i u četvrtak
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam ned svi 23, 2010 10:38 pm

Ja ću najverojatnije i prvi dan u srijedu jer za vikend će biti veća gužva, a i u subotu radi drušva.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri svi 26, 2010 5:48 pm

Ljudi, dolazi li tko?
Mislim da nema potrebe da se nalazimo prije 13 sati jer nas ima i iz drugih mjesta koja nisu tik do Zg. A i čoporativno je jako teško pratiti izložbu pa je bolje prvo sve običi pa popiti kavu u dobrom društvu, ili prvo popiti kavu u dobrom društvu, a nakon tog razlaz.
Još jedna primjedba, sastanak pored Bešličevog štanda je naprosto nemoguća misija zbog gužve. Najbolje se naći negdje na početku ili negdje na "livadi" gdje nikome ne smetamo.
Dajte i vi svoje prijedloge, vrijeme za dogovor ističe u petak jer sam shvatila da će naš spojak biti u subotu.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin sri svi 26, 2010 7:28 pm

Ja sam danas bio i Bešlić ima dva štanda. Jedan u sredini izložbenog prostora kod birtije a drugi kod ostalih kaktusara.
Predlažem da se u subotu u 13:00 nađemo na ulazu u sajam prije reda štandova s kaktusima. Kako vidim ionako nas neće biti previše...
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri svi 26, 2010 11:10 pm

Pa vjerojatno nas i neče biti puno, no tko dođe, dobro dođe. Možda nas se još do subote i sakupi neka solidna grupica. Uglavnom, bilo bi dobro da se svi jave na ovoj temi koji dolaze da se možemo organizirati.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sri svi 26, 2010 11:31 pm

Ja i svena smo postigle dogovor da ćemo u 13,00 sati biti na mjestu koje je marin predložio-citiram "na ulazu u sajam prije reda štandova s kaktusima". Zadržat ćemo se oko 15-ak minuta i nadamo se da ćemo sresti još kojeg forumaša-kaktusara. Da spojimo kaktuse sa licima Very Happy Very Happy Very Happy

Kako ćete nas prepoznati....pa one dvije najzgodnije što stoje ispred kaktusa.... Very Happy
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri svi 26, 2010 11:41 pm

Zaboravila si nadopisati najzgodnije tete. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar sri svi 26, 2010 11:51 pm

za nas koji ne idemo dajte koju sliku da vidimo kako to izgleda...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ čet svi 27, 2010 12:28 am

marin je napisao/la:Ja sam danas bio i Bešlić ima dva štanda. Jedan u sredini izložbenog prostora kod birtije a drugi kod ostalih kaktusara.
Predlažem da se u subotu u 13:00 nađemo na ulazu u sajam prije reda štandova s kaktusima. Kako vidim ionako nas neće biti previše...

Vidiš bio sam danas i nisam uopće skužio da Bešlić ima još jedan štand (valjda zato što ne idem po birtijama Wink). U principu, meni se Marinov prijedlog zbornog mjesta čini OK i doći ću svakako. Možda ne bi bilo loše da se definira i rezervna varijanta u slučaju da zvekne neki pljusak recimo neki birc u Avenue Molu ili što već...

Kad sam već tu, da se i pohvalim što sam danas tržio:
Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 IMG_6277
From Moji kaktusi

Dva mala Astrophytuma, i dva mala Gymnokalyciuma (konačno sam nabavio i Mihanovicha), onda jednog za kojeg mi je gosn Bešlić rekao kako se zove, ali zaboravih Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Icon_scratch (ali budem obnovio znanje u subotu - uglavnom iz roda kojeg još nemam), jednu popriličnu Parodiu i dvije hrge: F. latispinus i još jedan Gymno (koštaju po 15 kn, pa kako da ne uzmem). Kupus, poriluk i ostalo zelje, tj. nebodljikave sukulente je birala žena. E da, dobih lithopsa kao količinski rabat Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Icon_smile . Tu bih se možda trebao zaustaviti, ali teško da ću odoljeti da i u subotu ne bocnem ništa.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.