Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena pet svi 28, 2010 9:44 pm

Miriam je napisao/la:Svena ako smo svi na M morat ćemo te preimenovat.
Važi! Samo mi nađite odgovarajuće ime i sve 5.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi sub svi 29, 2010 1:24 am

Hajde budi onda Mirjana ili Mirna, sta ti se vise od toga svidja??? Ha,ha,ha!!! Mozda bi ti ovo drugo vise odgovaralo po karakteru?
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sub svi 29, 2010 1:34 am

Robi je napisao/la:Mozda bi ti ovo drugo vise odgovaralo po karakteru?

To bi ti trebao znati jer si me upoznao. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ ned svi 30, 2010 10:47 am

Planirano druženje kaktusara na Floraart se i održalo jučer u dogovorenom terminu. Smile Prisutni su bili Miriam, Mekinje, Svena, Marin i moja malenkost. Poila se kavica, malo se bježalo od kiše, šopingiralo se (naravno), jeli ćevapi... Razmjenila se hrpa informacija i bilo je super (barem meni). Izložba kao izložba je bila najslabija do sada, i mislim da smo se svi složili oko toga. Nadam se da će postati tradicionalno i da će se broj sudionika povečavati. Evo obećane grupne slike.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 IMG_6319
From Floraart 2010
S ljieva na desno su Miriam, Marin, Svena, Mekinje i ja s druge strane objektiva. Wink
Nešto slikica same izložbe se može pogledati u albumu.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by betibup ned svi 30, 2010 12:50 pm

Jao, bas ste svi Medeneni! Very Happy
betibup
betibup
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 22
Join date : 24.05.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam ned svi 30, 2010 1:18 pm

Vidim da je Mladen bio vrijedan slikica je već tu a evo i moje dodatne kupovine na onu od srijede MBM je ove godine zbilja bio povoljan 15kn za svaki od ovih velikih kaktusa i ovaj Bešlićev rigidismus 38kn.[img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Picture117t.th[/img][img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Picture119z.th[/img] I poklon od mekinje gimno saglione i Mladenova mamilaria prolifera koju začudo nemam.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by astrophytum ned svi 30, 2010 4:40 pm

cheers M. prolifera! cheers Ostalo je dobar izbor, sobzirom da je izlozba bila mrsava!
avatar
astrophytum
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 234
Join date : 26.12.2009

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam ned svi 30, 2010 6:09 pm

astrophytum je napisao/la:cheers M. prolifera! cheers Ostalo je dobar izbor, sobzirom da je izlozba bila mrsava!
Mamilarija je iz Mladenove zbirke a ja ju nemam pa me veseli, nabavka mojih prvih kaktusa je bila kod Bešlića u stakleniku s obzirom da mi je tako reči iza čoška pa su to bili neki drugi primjerci.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin ned svi 30, 2010 6:26 pm

betibup je napisao/la:Jao, bas ste svi Medeneni! Very Happy

Moramo biti, kad nam imena počinju na M (ko leglo pasa), osim Svene, ali nju ćemo preimenovati Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ ned svi 30, 2010 6:36 pm

Mammillaria prolifera je super, ma što god neki mislili o njoj. Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_cheers Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_bounce Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_cheers Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_bounce

Ostao sam dužan slike nabavke od subote, pa je evo:
Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 IMG_6320
From Floraart 2010

Tri velika u gornjem redu, su oni bestbuy za 15 kn i idu kao poklon teti u Slavoniju, koja isto voli kaktuse, tri Gymna, nešto papirus (rekla mi Miriam kako se zove, ali zaboravih Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_redface ), isto kao i ovog sa grančicama Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_redface , kojeg mi je ujedno i poklonila. Bilo bi lijepo Miriam kad bi ti to meni ponovila napismeno.

Ali nije tu priči kraj, nego rekao ja sinoć ženi kako ima jedna mrga od kaktusa kod Bešlića na akciji, i da bi bilo zgodno da i njega uzmenmo za poklon teti, jer tak i tak vučemo uvjek od nje sve i svašta iz vrta i da bi bilo zgodno da joj i taj kaktus uzmemo, jer vrijedi to puno više nego što košta, a teta bi bila oduševljena, ona je rekla da šta se onda čeka, tako da sam se zaletio još i jutros i uzeo i ovaj Melocactus, i onda da još zaokružim i ovu Parodiju sebi.
Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 IMG_6323
From Floraart 2010
Na kraju sam ih zamolio da ako me još vide da se motam oko štanda neka me potjeraju. Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_biggrin
Valjda budu...
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sanja Ka ned svi 30, 2010 6:51 pm

Pozdrav ekipi koja se uspjela naci na floraartu, ja sam bila bez interneta 10 dana i tako mi je zao da se nisam nasla s vama. bila sam na floraartu u cetvrtak i obavila shoping, da sam znala zaletila bi se i u subotu. sta se tice sajma, nisam kupila ono sta sam planirala, ali opet sam se doma vratila punih vrecica, slike kacim sutra da se pohvalim Very Happy
Sanja Ka
Sanja Ka
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 282
Join date : 23.04.2009
Lokacija : Karlovac/Zadar

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin ned svi 30, 2010 6:53 pm

E Sanja, ja pripremio kaktusić za tebe, a od tebe ni traga ni glasa...
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam ned svi 30, 2010 7:40 pm

leuchtenbergia principes i tephrocactus articulatus v papyracantus vidim da si ipak kupio melocactus ko fol tetki.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by astrophytum ned svi 30, 2010 10:08 pm

Slazem se Mladen_DJ, svi su kaktusi lljepi!
avatar
astrophytum
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 234
Join date : 26.12.2009

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ ned svi 30, 2010 11:08 pm

Miriam je napisao/la:leuchtenbergia principes i tephrocactus articulatus v papyracantus vidim da si ipak kupio melocactus ko fol tetki.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_biggrin Ma već vidim da će bit suza i plača kad se budemo rastajali, još je jedno desetak dana kod mene. Ali posječivat ću ga redovno. Vidim i neke cvjetove kako se probijaju, pa možda bude i nekog sjemena Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Icon_question . Nisam se planirao s tim baviti, ali tko zna...
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ ned svi 30, 2010 11:09 pm

astrophytum je napisao/la:Slazem se Mladen_DJ, svi su kaktusi lljepi!

Slažemo se onda 200% astrophytume.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi pon svi 31, 2010 1:05 am

svena je napisao/la:
Robi je napisao/la:Mozda bi ti ovo drugo vise odgovaralo po karakteru?

To bi ti trebao znati jer si me upoznao. Very Happy

Pa zato i kazem i dao sam taj prijedlog jer sam tako i mislio. I jos nesto, prvi puta da vidim tebe i Mekinje sa spustenom kosom i bas ste mi slatkice sunny sunny .
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi pon svi 31, 2010 1:15 am

@ Mladen: A koliko je kostao tvoj Melocactus kada je vec bio na akciji??
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon svi 31, 2010 8:43 am

ajde lijepo da ste se svi zajedno upoznali i malo popričali...

i kupovine su pohvalne, lijepi primjerci....pogotovo ovi iz MBM-a su bili jako povoljni...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ pon svi 31, 2010 9:46 am

Robi je napisao/la:@ Mladen: A koliko je kostao tvoj Melocactus kada je vec bio na akciji??

75 kn, bilo je i nešto većih po 95.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena pon svi 31, 2010 11:03 pm

Par riječi i od mene. Sajam je i za moj ukus bio "tak-tak". Izložbeni dio ništa posebno, a ponuda kaktusa dosta bogatija za razliku od prijašnjih godina samo s puno komercijalnih vrsta. Ipak vjerujem da nitko nije došao kući praznih ruku.
Poslikala sam prodajni dio kaktusara, a slike ću postaviti kad ih malo sredim i okačim na net.
Druženje je bilo vrlo ugodno. Malo, ali slatko društvo. Very Happy
Sva sreća da je danas Floraart završio, u protivnom bi Mladen kupovao stan za kaktuse. Miriam se unatoč susjedu Bešliću nije mogla nikako suprotstaviti maloj kupovini, Marina već vidim među kolekcijom Astrophytuma, a Mekinje i ja unatoč tome što smo došle u Zg samo zbog druženja, kući smo išle punih vrečica. Čvrsti karakteri, što ćeš!
P.S. Beti i Robi, hvala na komplimentima!
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin pon svi 31, 2010 11:35 pm

Koje se vrste smatraju komercijalnima?
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by AnTTun uto lip 01, 2010 12:05 am

U pravilu one lako uzgojive i uz to izgledne Smile
AnTTun
AnTTun
Administrator
Administrator

Broj postova : 764
Join date : 20.08.2009
Age : 59
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin uto lip 01, 2010 12:28 am

AnTTun je napisao/la:U pravilu one lako uzgojive i uz to izgledne Smile

Kao na primjer? Astrophytumi, Mammillarie, Opuntie, Parodie? Uzmi u obzir da sam ja friški kaktusar (mada ovdje piše da sam napredni katusar Smile ). Vidio sam negdje da si se ti profesionalno bavio uzgojem, pa sam siguran da možeš kompetentno odgovoriti na to pitanje.
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena uto lip 01, 2010 12:46 am

Marine, sve ovo kaj si nabrojio, ali određene vrste iz tih rodova su komercijalne. Da sada ne nabrajamo sve, Antun ti je ukratko objasnio da su to oni kaktusi koji se lako uzgajaju, znači da nisu ni previše osjetljivi, brzo rastu i cvatu, i česte su vrste.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 8 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.