Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava pon kol 16, 2010 10:07 pm

lmacan1, Mekinje, hvala na ovom izvještaju i na krasnim slikama. Lijepo je vidjeti kapitalce stare 6,8,14...god. I love you
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje čet kol 19, 2010 6:08 pm

@Miriam-nisam ništa kupila, zamisli....Jednostavno nisam našla nešto što nemam, a dovoljno zanimljivo...Doduše nisma tamo ni bila sva tri dana pa možda i zato...

@agava (a i ostali zanteresirani)-sljedeće godine nikako ovo ne smiješ propustiti!!Barem se tebe da lako nagovoriti!!
Laughing Wink
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava čet kol 19, 2010 8:04 pm

Mekinje, razmišljala sam i ove god. da dođem ali sam prošli vikend imala jednu neodgodivu feštu na kojoj sam bila organizator pa nisam mogla do Bala, no sljedeće god. tko zna, možda i dođem! Laughing
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena čet ruj 16, 2010 11:18 pm

Danas sam slučajno doznala da je počeo sajam u Opatiji koji će trajati do nedjelje, 19.09.10. Ima i ponuda kaktusa na sajmu, a naši Riječani nikako da se pohvale s ovim sajmom. Ovo je valjda uvertira za Florijanu.
Hoće li tko ići pogledati do nedjelje koja je ponuda na sajmu?
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by AnTTun pet ruj 17, 2010 10:20 am

A imamo članova foruma iz Rijeke? <EG>
AnTTun
AnTTun
Administrator
Administrator

Broj postova : 764
Join date : 20.08.2009
Age : 59
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pet ruj 17, 2010 11:33 am

ima i sajam u Puli od jučer....od kaktusa ima Bešlića i jučer kupio 4 komada...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sub ruj 18, 2010 12:45 pm

Pa jel moguće da nitko nije skoknuo do Opatije? Koliko me sjećanje služi, veliki broj članova je iz tog područja.
Danas sam trebala posjetiti svog kaktusara Lovrekovića i on mi dao "košaricu" zbog sajma u Opatiji. Kad sam već oštečena, očekivala sam bar neko izvješće sa sajma kojemu ne mogu prisustvovati.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi ned ruj 19, 2010 12:15 am

Opatija nije daleko od Rijeke. Bio sam prosle godine na spomenutom sajmu ali veca je ponuda u Rijeci tako da nememo sto izgubiti ako ga i propustimo.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by lmacan1 čet tra 07, 2011 9:17 am

6. FEŠTA OD ROŽIC – SVETVINČENAT
Ovaj vikend u srcu Istre sajam cvijeća. Ja sam prošle godine bio i bilo je dosta dobro. Vrijeme će biti ljepo pa ću i ovaj put napraviti jedan đir do Svetvičenta. Nešto više na:http://www.adriaexpo.org/sajmovi/details/39-6-feta-od-roic--svetvinenat
lmacan1
lmacan1
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 134
Join date : 22.04.2010
Age : 57
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava čet svi 12, 2011 11:23 pm

OD 11.05.-15.05.2011. ODRŽAVA SE CVJETNO PROLJEĆE U RIJECI

Ja ovaj vikend ne mogu doći ali molim sve koji ga posjete da nam podnesu kratki izvještaj kako je bilo. Smile
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sub tra 14, 2012 6:31 pm

Jučer je počela Fešta od rožic u Svetvinčenatu. Od kaktusara su tamo g. Lovreković i g. Bešlić. Nešto kaktusa je bilo i na štandu agrarije "Ures" iz Poreča.

Evo nekoliko slikica sa štanda g. Lovrekovića koji je do mog dolaska već prodao većinu svojih kaktusića. Nije ni čudo kada su ovako lijepi i zdravi, mame samo kada ih pogledaš. Ja sam uzela nekoliko čuvarkuća za moje kamene vaze u dvorištu, a na poklon sam dobila ovu medenu M. carmenae.

Pošto se mojem podmlatku žurilo na popodnevni spavanjac nisam stigla uslikati ostale kaktusiće.

https://picasaweb.google.com/mekinje.rovinj/Svetvincenat2012?authuser=0&feat=directlink
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by sibofly ned tra 15, 2012 3:05 pm

svaka časta na slikama mekinje! Sviđa mi se onaj ornatum na 4. slici,ko zna da li je već prodan,u Puli pada kiša,ko zna da li još traje Fešta od rožic...
sibofly
sibofly
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 01.07.2010
Age : 51
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by stina ned tra 15, 2012 3:33 pm

mekinje super slike,
lovreković prodaje kaktuse ovako "aranžirane" sa kamenčićima?
i još je jeftiniji od bešlića... čovjek stvarno voli svoje biljke

prekrasno izgledaju sunny
stina
stina
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 213
Join date : 02.01.2011
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje ned tra 15, 2012 5:13 pm

@sibofly-kaktusiće od g.Lovrekovića će na sajmovima imati u prodaji i naš Puljanin g.Vlado Bazikić. Zasigurno znam da će biti na sajmovima u Umagu i Poreču, a možeš ga naći gotovo na svim lokalnim sajmovima.

@stina-to što vidiš to dobiješ.Cijene su povoljne, a biljke zdrave.Stalno radi na tome da u prodaji bude i pokoja nova vrsta. Obožavam kupovati biljke kod njega.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Andrijana ned tra 15, 2012 5:59 pm

Ja jedva čekam Floraart da ove godine kupim nešto i kod Lovrekovića: u potpunosti vjerujem vašim pohvalama!
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by sibofly pon tra 30, 2012 3:51 pm

03.05 florija u puli na korzu,bio lovreković prošle godine,nadam se da će i ove...
sibofly
sibofly
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 01.07.2010
Age : 51
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje pet svi 04, 2012 8:08 pm

Nije bilo niti jednog kaktusara, na žalost....prodavalo se samo drugo cvijeće. Na jednom sam štandu vidjela čuvarkuće i sedume, a preko puta njega je jedan prodavač imao jednu gajbicu malo većih kaktusa iz Nizozemske (ili Kine?) i to tri vrste: Melocactus, E. grusonii i neki Ferocactus.
Moj muž mi je kupio ovog Melića za 35 kuna, a moja je ruka tu da lakše procijenite veličinu.
Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Th_novi
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by sibofly pet svi 04, 2012 9:28 pm

da,nažalost nije bilo ni jednog kaktusara ni kaktusarke,pa sam kupio ženi engleski điran i surfiniju,a kaže prodavač da je iduči tjedan sajam u rijeci,pa
možda dođu tamo...
sibofly
sibofly
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 01.07.2010
Age : 51
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sub svi 05, 2012 4:04 pm

Danas završava sajam cvijeća u Rovinju.
Od kaktusara su tu g. Vlado Bazikić iz Pule i naravno g. Bešlić. Štand g.Vlade je bio sav u cvijetu i predivan prizor!Evo linka za slike njegovog štanda, štanda g. Bešlića i slikica moje kupovine kod g. Vlade. Bio je jako ljubazan pa mi je poklonio ovu Rebutiu u pupoljcima.
https://picasaweb.google.com/mekinje.rovinj/Rovinj2012?authuser=0&feat=directlink
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by jjuranovic sub svi 05, 2012 7:19 pm

Proljeće u Rovinju Smile pravi mali bukići cvijeća!
jjuranovic
jjuranovic
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 294
Join date : 23.11.2010
Age : 41
Lokacija : Makarska

https://picasaweb.google.com/115019717641583148677/Kaktusi#

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Andrijana ned svi 06, 2012 3:22 pm

Sviđa mi se štand g. Vlade, zanimljivo izgleda i sigurno bih našla nešto za sebe.
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena ned svi 06, 2012 4:44 pm

Da, zgodan štandić!

Ja bila na sajmu u Ludbregu. Od izlagača bili Lovreković, Sekelj, Bešlić i Nada Srnec. Nešto malo povatala, a najbitnije da sam zaboravila ponijeti fotić kako bih vam pokazala izbor kaktusa.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam ned svi 06, 2012 8:53 pm

Sram te bilo Svena, nadam se da se vidimo u Zagrebu odbrojavamo do flore.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena ned svi 06, 2012 10:49 pm

Nadam se i ja, ali postoji ali.....u svakom slučaju ako ću dolaziti znat će se na vrijeme.
Bilo mi žao što se nismo uspjele vidjeti kad sam prije nešto više od mjesec dana bila u tvom kraju, točnije kod Bešlića.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam pon svi 07, 2012 8:44 pm

svena je napisao/la:Nadam se i ja, ali postoji ali.....u svakom slučaju ako ću dolaziti znat će se na vrijeme.
Bilo mi žao što se nismo uspjele vidjeti kad sam prije nešto više od mjesec dana bila u tvom kraju, točnije kod Bešlića.
Da šteta ja sam taj petak zbog revije radila do 18 sati.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 10 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.