Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri lis 03, 2012 7:15 pm

Danas sam saznala da se u Osijeku od sutra do nedjelje održava 15. jesenski sajam.
Imam informaciju za sve kaktusare da Vam na sajam stiže Franjo Lovreković sa svojim čuvarkućama i kaktusima. Pa tako svi vi iz Osijeka i okolice koji ne dolazite na floru imate mogućnost da Franju i njegove uredne biljke upoznate u svom kraju.
Vjerujem kako ćete biti zadovoljni s izborom. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena uto lis 09, 2012 9:39 pm

Da li je netko od naših Slavonaca bio u Osijeku na sajmu?
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris uto lis 09, 2012 10:49 pm

bila!!! mislila sam staviti sliku ali uvijek mi nesto iskrsne,ali eto svena me potaknula svojim pitanjem,i stavljam slikuSajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Th_560611_214701368661464_633239190_n...nisam puno kupila jer cijene i nisu bas povoljne,prvi sam dobila na poklon gymno - narandjasti jer sam ga iznenadila znanjem i poznavanjem imena kaktusa...
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri lis 10, 2012 7:19 pm

Dobar izbor kupnje. Ovu Sulcorebutiu crispatu sam i ja lani od njega kupila i ove godine me već podarila divnim cvijetom. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris sri lis 10, 2012 9:42 pm

hvala svena,bilo je jos toga ali eto kupit cu nagodinu... Laughing
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris pon vel 25, 2013 12:37 am

ako ima netko da zna da ce gosp. lovrekovic i ove godine doci u osijek na proljetni sajam 8.3 , molila bi da s nama slavoncima podijeli tu informaciju...
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena pon vel 25, 2013 6:51 pm

Iris, moram te razočarati. Danas sam se čula s Franjom i spomenula mu taj vaš sajam u Osijeku. Rekao je da mu je to skroz prebrzo. Ima puno posla oko presađivanja kaktusa i čuvarkuća, a i kaktusi mu još spavaju pa nisu za sajam. On planira krenuti na sajmove tek negdje u 4-5 mjesecu. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris sri vel 27, 2013 8:41 pm

hvala na odgovor,upravu je da je jos rano,ali moram priznati da sam razocarana ...ali eto prezivit cu Sad pale Smile
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena ned svi 05, 2013 10:32 pm

Iris, čula sam da je idući vikend kod vas u Osijeku neki sajam i da vam dolazi gosp. Lovreković F. Very Happy Bila sam sa njim na sajmu u Ludbregu pa mi je rekao kako putuje za Osijek. Ako se planovi ne promjene tada ćete i vi uživati u kupnji kaktusa kao što smo mi kontinentalci ovaj vikend uživali u Ludbregu. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris uto svi 07, 2013 12:49 pm

sutra je sajam u osijeku ... svena jos jednom hvala na ponovnoj informaciji sutra tocno u 11 sam na otvorenju.... Very Happy
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by iris uto svi 07, 2013 1:18 pm

ufff zeznila sam se sajam je 10 .5 i to sajam zdravlja,obrazovanja i automobila...
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena sri srp 17, 2013 6:28 pm

Imam malu obavijest i za naše Riječane i njihove susjede.....
na nekom ljetnom sajamu u Opatiji je F. Lovreković. Navodno da to nije čisti sajam cvijeća, al nema veze, bitno je da imate i koji kaktus na ponudi. Franjo će na sajmu biti sigurno do petka, a možda i do nedjelje jer je sajam produžen.
Možda sam i okasnila sa javljanjem jer taj sajam traje još od prošlog vikenda. Nitko se od naših Primoraca nije pohvalio kupnjom pa zbog tog mislim da možda i ne znaju za sajam.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by stina sub srp 20, 2013 11:37 pm

hoće li biti izložba u balama ovo ljeto?
stina
stina
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 213
Join date : 02.01.2011
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena ned srp 21, 2013 1:01 am

Imam informaciju da hoće, naravno, ako nešto neplanski ne uskrsne. Mekinje bi nam mogla nešto konkretnije o tome napisati. Smile 
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by stina ned srp 21, 2013 8:52 am

svena, bilo bi baš lijepo da se održi
nažalost, ne mogu otići i uživo pogledati, ali veselim se i slikama
stina
stina
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 213
Join date : 02.01.2011
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty kaktusi sukulenti

Postaj by mima pet kol 02, 2013 10:13 pm

stina je napisao/la:hoće li biti izložba u balama ovo ljeto?
Izložba u Balama počinje 15 do 18 08.Very Happy 
mima
mima
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 118
Join date : 27.07.2012
Lokacija : Motovun

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sri kol 07, 2013 5:52 pm

Izložba u Balama se ove godine održava. Kaktusi se preuzimaju 13-14.08.2013. od 17-21 sati, a svečano otvorenje je 15.08. u 20 sati i izložba traje sve do 18.08.2013.

(Ja za preuzimanje biljaka dežuram 13-og, ali ću i ostale dane biti tamo negdje Smile )

Na izložbi će biti g. Bešlić, g. Lovreković i g. Bazikić od prodavača te možda još koji "domaći" sa svojim viškovima.

Osim toga očekujemo i nekakav programčić, meskičku hranu i sl. Tko bude želio moći će se i učlaniti u Udrugu ljubitelja kaktusa SPIN, članarina je 120 kuna, a za uzvrat se dobiva majica sa logom udruge. U članarinu je uključeno sudjelovanje u izložbi, sva predavanja u organizaciji udruge te godišnji izlet (ove godine možda kod nekog od Čeških kaktusara, no o tome će još biti dogovora).

Dođite na šetnjicu i pogledati biljke, učlaniti se u udrugu ili kupiti poneki kaktusić, a sve to u dobrom društvu kaktusara.
Vidimo se u Balama!!!
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mima čet kol 08, 2013 10:14 pm

mekinje je napisao/la:Izložba u Balama se ove godine održava. Kaktusi se preuzimaju 13-14.08.2013. od 17-21 sati, a svečano otvorenje je 15.08. u 20 sati i izložba traje sve do 18.08.2013.

(Ja za preuzimanje biljaka dežuram 13-og, ali ću i ostale dane biti tamo negdje Smile)

Na izložbi će biti g. Bešlić, g. Lovreković i g. Bazikić od prodavača te možda još koji "domaći" sa svojim viškovima.

Osim toga očekujemo i nekakav programčić, meskičku hranu i sl. Tko bude želio moći će se i učlaniti u Udrugu ljubitelja kaktusa SPIN, članarina je 120 kuna, a za uzvrat se dobiva majica sa logom udruge. U članarinu je uključeno sudjelovanje u izložbi, sva predavanja u organizaciji udruge te godišnji izlet (ove godine možda kod nekog od Čeških kaktusara, no o tome će još biti dogovora).

Dođite na šetnjicu i pogledati biljke, učlaniti se u udrugu ili kupiti poneki kaktusić, a sve to u dobrom društvu kaktusara.
Vidimo se u Balama!!!
Mekinje dali i ti izlažeš,ja sam član udruge i bit ću tamo pa da se upoznamo.
mima
mima
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 118
Join date : 27.07.2012
Lokacija : Motovun

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by sibofly sri ruj 17, 2014 11:40 am

Sajam cvijeća Pula-Korzo. Danas sam bio u gradu,traje sajam cvijeća,Od kaktusara prisutan Bešlić,kupio sam jedan lijepi Astrophytum capricorne....Pula,17.09.2014.
sibofly
sibofly
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 01.07.2010
Age : 51
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 11 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.