Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

+8
Adrijana
Robi
svena
mekinje
Azra
autoar
agava
Admin
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Admin sri vel 03, 2010 10:21 am

Dobar dan svima,

Evo, tko voli tko želi, program za POrdenone - 06.03.2010. Sajam cvijeća - Idemo odmah prvi dan jer do zadnje nedjelje bude sve razgrabljeno pa nije izbor tako super, super kao na početku sajma. Program slijedi - svi zainteresirani - slobodno se javite. Moja malenkost vodi cijelo putovanje - odnosno izlet. Cool
***********************************************
Nezaobilazni sajam cvijeća za sve ljubitelje zelenila
Ortogiardino je jedan od najvećih Europskih sajmova cvijeća koji ujedinjuje jednostavnost svakodnevnih biljaka uz rijetke egzote pa sve do horitkulturalnih ideja koje zadivljuju svakog posjetitelja bez obzira na znanje o biljkama. Mjesto gdje se može pronaći skoro svaka biljka za kojom uzdišemo iz vrtnih časopisa ili knjigama o cvijeću. Osim biljaka cca. 200 izlagača nude i lukovice, sjeme, pribor za vrtlarstvo, a samom šetnjom kroz sajam može se „skupiti „ mnoštvo ideja o uređenju vlastitog biljnog kutka bilo da se radi o dnevnom boravku ili uređenju vrta. Uređenje upotpunjuju biljke koje nema svaki susjed, a mogu se kupiti vrlo povoljno s obzirom na dobavljivost.
Zato...što čekate. Pridružite nam se jer s vama je pratitelj putovanja koji vas svojim znanjem o biljkama može usmjeriti da kući donesete upravo ono što vam uvjeti dopuštaju, s obzirom na raspoloživ prostor i koji će vas stručnim savjetima još više očarati ljepotama biljnog svijeta.

PROGRAM PUTOVANJA :
Polazak s parkirališta „DELTA“ u 6.30h. Putovanje u pravcu Pordenonea. Dolazak u Pordenone oko 9.30h. Slobodno vrijeme za uživanje u razgledavanju sajma te za kupovinu.
Polazak iz Pordenonea u 13.30h u pravcu Udina. Organizirana posjeta trgovačkom centru Alpe Adria,te centru Pittarelo. Nakon obilaska trgovačkih centara i obavljanja kupovine krećemo prema Rijeci. Povratak u Rijeku u večernjim satima.
*******************************
CIJENA : 120,00 kn po osobi
*****************************
CIJENA UKLJUČUJE:
- prijevoz modernim turističkim autobusom prema programu
- pratitelja putovanja
- organizacija putovanja i jamčevina za turistički paket aranžman
- posjeta trgovačkim centrima Alpe Adria i Pittarelo

CIJENA NE UKLJUČUJE:
- ulaznica za sajam cvijeća ................. 5€ (cijena za grupne ulaznice)

NAPOMENA:
- U Italiju se još uvijek može putovati s osobnom iskaznicom
*************************************************************************

Cool
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 43
Join date : 14.04.2008
Lokacija : Rijeka

https://kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by agava sri vel 03, 2010 3:05 pm

Već sam ranije pričala s kolegicom da bi se i ove godine zaletile do Pordenona jer se ima šta vidjeti i mogu preporučiti svima tko god može da si priušti taj izlet.

Ako bi išla ekipa s ovog foruma bilo bi mi drago da idemo skupa i da provedemo jedan dan u druženju i razgledavanju sajma. Very Happy
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by autoar sri vel 03, 2010 3:57 pm

wooow bilo bi super....

nažalost neznam koliko mi taj datum dopušta pošto imam nekih obaveza ali možda i uspijem.....svakako lijepa i interesantna ideja....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Azra sri vel 03, 2010 4:20 pm

Od trenutne ekipe sam trenutno ja sigurna Laughing a možda čak i Robi. No bilo bi super da se okupimo. Ne bi nam bilo dosadno ni trenutka.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by mekinje pet vel 05, 2010 12:40 am

Ja svakako idem ako se ne ispriječi kakva viša sila. No, do tada ima još vremena pa ćemo se valjda uspjeti dogovoriti nas nekoliko. Azra, do kada moramo biti sigurni za odlazak, radi rezervacije mjesta? Question


Zadnja promjena: mekinje; sub vel 06, 2010 6:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by svena pet vel 05, 2010 1:57 am

Baš mi je krivo što vam nisam bliže. U tom slučaju ne bih se dvoumila ni sekundu.

A kako dišu Slovenci po pitanju osobna-putovnica? Nešto sam čula (neprovjereno) da oni ne puštaju preko granice samo sa osobnom kartom.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Admin pet vel 05, 2010 10:45 am

Pa voljela bih da do 20.02. znam da je siguran polazak. Jer ako ne skupimo min. 42 ljudi ne mogu garantirati polazak.

Što se tiče slovenaca nema problem. Oni daju kartončić koji se vrati prilikom izlaza. Nema baš nekih strašnih komplikacija s njima, a posebno u dane sajma cvijeća jer svi znaju zašto idemo u Pordenone. A u Alpe Adria u Udinama ima predivnih i vrlo povoljnih stvari tako da bismo cijeli dan trebali uživati u šopingu i ćakuli o cvijeću.

Svena draga, dodji kod mene - imaš osiguran smještaj. To bi ti bio super vikend. Jer ako malo iskalkuliraš nismo mi tako ni daleko. Wink ( možeo probati nagovoriti Robija da za takvu prigodu ponovno napravi kaktus tortu - koja je bila fantastična )
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 43
Join date : 14.04.2008
Lokacija : Rijeka

https://kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by svena sub vel 06, 2010 2:28 pm

Admine, hvala ti na ovoj širokogrudnoj ponudi i da nema onog ALI već bih ti sada potvrdno odgovorila. Ovako, moram dosta toga izvagati. I love you
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by mekinje sub vel 06, 2010 6:05 pm

@svena-važi, ali da na kraju prevagnemo mi! Smile
@agava, Robi, autoar-kako vi stojite?Ja bih svakako išla...pa dajte da se pokušamo okupiti barem mi koji smo bliže....naravno, i svi ostali su dobrodošli!!!
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by agava sub vel 06, 2010 7:29 pm

Ja sam mojim ukućanima najavila da idem u Pordenone jedino mi još nisu 100% potvrdile idu li moje kolegice s kojim sam dogovarala izlet.
Mekinje,Robi ako idete i vi eto i mene, važno mi je da imam nekog poznatog s kim mogu biti u društvu.
Vama s kopna je ipak malo lakše u smislu da je to vama jednodnevni izlet a meni s otoka trodnevni jer mi ne postoji mogućnost da ga obavim u jednom danu.
Svena možda te moj slučaj motivira da nam se pridružiš. Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. G8v_best-smilies.com_group054
Naravno bilo bi mi drago upoznati i sve ostale!
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by autoar ned vel 07, 2010 1:34 pm

ja nažalost nemogu....imam neodgodive poslovne obveze i morat ću u Milano....tako da od mene ništa Crying or Very sad
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Azra sri vel 17, 2010 5:07 pm

Radim raspored sjedenja za autobus, pa molim one koji sigurno idu neka mi se jave na pp da se dogovorimo oko detalja.

Hvala. Radujem se što ću upoznati ekipu s foruma. Smile Bit će to nezaboravna kaktusarska subota.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Azra pet vel 26, 2010 11:51 am

Ima još samo nekoliko mjesta. Pa ako netko ipak želi biti u ugodnom društvu cijelu subotu.... slobodno neka mi se javi. flower
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Robi pet vel 26, 2010 5:18 pm

Ja zbilja ne mogu. Mama mi ima rodjendan i zvala je na rucak. Ne bi bilo u redu odbiti je. Osim toga i sve ono sto sam ranije spomenuo. Lijepo se zabavite.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Adrijana sri oľu 03, 2010 3:18 am

Vidimo se onda vjerovatno negdje oko štandova s kaktusima, ja idem autotransom ovu subotu, već sam kupila karte!
Adrijana
Adrijana
Kaktusar početnik
Kaktusar početnik

Broj postova : 14
Join date : 02.03.2010

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by mekinje sri oľu 03, 2010 11:16 pm

Veselim se izletu..jedva čekam druženje....malo mi je zagužvalo baš dan-dva prije samoga puta, ali nisam se dala omesti.....dakle vidimo se tamo pa onda opet ovdje sa dojmovima!!!!!!

flower
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Sanja Ka čet oľu 04, 2010 12:04 am

ne zaboravite puuuno fotkati za nas koji ostajemo doma...
Sanja Ka
Sanja Ka
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 282
Join date : 23.04.2009
Lokacija : Karlovac/Zadar

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by svena čet oľu 04, 2010 12:17 am

Sanja Ka je napisao/la:ne zaboravite puuuno fotkati za nas koji ostajemo doma...

Ovo potpisujem nekoliko puta i već nestrpljivo čekam sličiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Može i koja egzotičarka pored kaktusa, ali kaktusa i sukulenata želimo najviše. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Azra čet oľu 04, 2010 10:47 am

Koliko nas ide, bit će slika u izobilju. Ja sam već pripremila digitalac da se napune i rezervne baterije. A tu su dakako i mobiteli, ako zakaže aparat. Jedva čekam da svane prekosutra. Uz super ugodno druženje nadopunit ćemo i kolekcije, nadam se. Zapravo, uvjerena sam u to. queen
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by anete čet oľu 04, 2010 11:17 am

pridružujem se žeđanju kontinentalki za viđenjem pikavih ljubimaca, koji nažalost naši neće biti..sretnici koji putujete, ublažite nam kaktusarsku bol slikama..
Nek Vam je sretan put u oba smjera i puno noviteta pod prstima..
anete
anete
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 65
Join date : 12.06.2009
Lokacija : Ludbreg

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by agava čet oľu 04, 2010 4:18 pm

Dragi forumaši.
Pošto mi se kolegica razboljela obavještavam vas da je jedno uplaćeno mjesto za Pordenone slobodno.
Šteta da karta propadne pa vas pozivam da nam se pridružite na našem izletu. Zbog bolesti je ostalo još par slobodnih mjesta pa možete povesti i svoje prijatelje sa sobom.
Još imate vremena za prijavu. Javite se, biti će nam lijepo! Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. 9s2_best-smilies.com_group048
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by svena čet oľu 04, 2010 6:25 pm

Azra je napisao/la: Ja sam već pripremila digitalac da se napune i rezervne baterije.

Lako za baterije, one izdrže i nekoliko dana. A rezervna memorijska kartica? To treba pripremiti, i to od nekoliko GB. Wink
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by iris pet oľu 05, 2010 3:07 pm

sretan put!!!!!!!!!
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by astrophytum pet oľu 05, 2010 4:41 pm

silent


Zadnja promjena: astrophytum; čet svi 05, 2011 2:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
avatar
astrophytum
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 234
Join date : 26.12.2009

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by autoar ned oľu 07, 2010 8:02 pm

pa dobro, di su te slike i dojmovi??? Very Happy
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost. Empty Re: Ortogiardino - Pordenone 2010. Organizirani izlet - vodi moja malenkost.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.