Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozdrav iz Sisačko-moslavačke županije

2 posters

Go down

pozdrav iz Sisačko-moslavačke županije Empty pozdrav iz Sisačko-moslavačke županije

Postaj by Miriam sri srp 08, 2009 9:56 pm

točnije iz njenog turopoljskog dijela ,ja sam na pola puta između Zg i Siska znači ni v rit ni mimo.Vidim da vas ima dosta iz Istre što i nećudi jer tam su ipak toplije zime i kaktusi bolje uspijevaju Inače obožavam sve cvijeće ali zbog nedostatka svjetla u zimskom periodu nekak mi bolje odgovaraju kaktusi.Imala sam već jednom popriličan broj kaktusa i sukulenata ali sam ih zbog nedostatka prostora morala podijeliti.Sad imam prostora pa ću obnoviti zbirku . Radim stalno ujutro tak da po zimi po mraku odem i dođem tak da gotovo i ne dižem rolete osim vikendom kad sam doma.Kaktuse inače volim i zbog njihovih neobičnih oblika i prekrasnih cvjetova.Već dobro napredujem s obnovom nešto kupiš za nešto se ogrebeš i tak to ide.Koliko mogu primjetiti imamo i dosta dečki među članovima što je super ,čak se i moj muž koji je inače više automoto tip oduševio adeniumima kad sam mu ih pokazala.S obzirom da je on po ko zna koji put ostao bez posla razmišljali smo o plastenicima s povrćem a možda i cvijećem ,zemlje imamo pa ćemo vidjeti .Zasad ću se ja malo više pozabaviti uređenjem dvorišta .S obzirom na klimu i nemam baš neki veliki izbor a i zemlja mi je više šoder jer mi je do prije par godina dvorište bilo gradilište .Svejedno sam uspjela s kojom jukom ,klematisom i još nekoliko ukrasnih grmova to malo dovesti u red .Još nisam ni približno gotova,ali ima vremena 39 mi je godina tek.Jarac u horoskopu ,hiper aktivna .Nikad nisam besposlena ,uvijek nešto čačkam .Šivam, heklam,ukrašavam plastične pisanice,izrađujem ukrase za bor,salvetnom tehnikom razne predmete.Šta ćete umjetnička duša.Iskrena ,uvijek kažem šta mislim pa kud puklo .Neki me zbog toga vole neki mrze,oni koji su mi prijatelji cijene tu moju osobinu jer znaju da u svakom trenu imaju moju pomoć i podršku .
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

pozdrav iz Sisačko-moslavačke županije Empty Re: pozdrav iz Sisačko-moslavačke županije

Postaj by svena sri srp 08, 2009 11:26 pm

Miriam, hvala na pozdravima iz tvoje županije. A ovo tvoje upoznavanje, to se s pravom zove upoznavanje. Dobro došla!
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.