Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

novi član :)

+6
Sanja Ka
Robi
Pero
mekinje
AnTTun
oceanmore
10 posters

Go down

novi član :) Empty novi član :)

Postaj by oceanmore pet ruj 25, 2009 11:57 am

gdje da krenem? -
valjda s tim koliko obožavam kaktuse Smile

Ne znam kako, ni zašto - jednog dana mi je baka poklonila prvi. divio sam mu se 7 dana. Sljedeći vikend sam sam sebi poklonio 15-ak komada ( naravno, sve to sam pronasao u bakinom vrtu). Very Happy Zaljubio sam se - u kaktuse Embarassed
Sljedeci vikend sam otisao do prijatelja čija majka ih ima prilično. On me ( kao svaki dobri frend) pozvao kad majke kući nije bilo. Dočekao me s kuhinjskim nožem Shocked i željom da mi pomogne. Ne znam što mu je majka poslje napravila No , no moja zbirka je narasla na nekih 40 komada.
Nakon toga je usljedilo obilaženja svih rasadnika, cvjećarnica i trgovačkih centara u Splitu i okolici. Kolekcija je narasla na cca. 80 ljepotana. Nakon toga nisam vidio nikakvo rješenje ( balkon još nije bio zakrčen) nego da sjednem u auto i otiđem u g.Bešlića. Tamo sam pao na dupe, potrošio ufffff para, kući se vraćao praznog novčanika i punih ruku.
Sada ih imam oko 130, od čega je 100-ak različitih.
Trenutno sam dosadan svim prijateljima jer, ili pričam o kaktusima il žicam da mi nabave Laughing
S obzirom da lijeka za ovu "bolest" nema, dobri ljudi pomagajte Smile

E, da - Ime mi je Petar, s otoka Brača sam, živim u Splitu, imam 27 godina i totalni sam početnik. Svi savjeti, sugestije prijedlozi su više nego dobro došli.
lipi pozdrav i cvitali vam kaktusi sunny
oceanmore
oceanmore
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 17
Join date : 23.09.2009
Age : 41
Lokacija : split / supetar

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by AnTTun pet ruj 25, 2009 12:00 pm

Pozdrav i dobro došao oceanmore. Nadam se da će ti članstvo na ovom forumu pomoći, ako ne u proširenju balkona, onda barem u uspješnom proširenju tvoje zbirke Smile
AnTTun
AnTTun
Administrator
Administrator

Broj postova : 764
Join date : 20.08.2009
Age : 59
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by mekinje pet ruj 25, 2009 12:18 pm

Jača muška strana foruma..i Dalmatinska....lijepo..dobro došao, nadam se da ćeš uživati u druženju i razmjeni iskustva sa svima nama.
flower
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Pero pet ruj 25, 2009 12:41 pm

Evo pozdrav i od mene i dobro nam došao Wink
Pero
Pero
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 90
Join date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Robi pet ruj 25, 2009 2:22 pm

Dobro nam dosao. Da si se pridruzio prije dva mjeseca mozda bi se i upoznali posto sam bio u Supetru na ljetovanju pocetkom Srpnja. Uspio sam i poslikati neke gigantske kaktuse koje si nadam se vidio na otoku. Ako nisi eto ti prilike da nesto novo pribavis za svoju kolekciju. Evo tu ih mozes pogledati:
https://kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com/galerija-kaktusi-u-slici-f3/nisu-moji-na-zalost-t128-15.htm

Pozdrav iz Rijeke.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by oceanmore pet ruj 25, 2009 2:32 pm

fala svima na srdačnoj dobrodošlici i lipim željama.

@ robi - što se tiče ovih gigantskih, 2 od 4 sam vidio Smile ( sada još samo da sretnem i vlasnike)

btw, uskoro sam u Rijeci, čitao sam po forumima da tamo imaju neki centri gdje ima zanimljivih kaktusa. Može njihov naziv, i / ili lokacija
fala.
oceanmore
oceanmore
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 17
Join date : 23.09.2009
Age : 41
Lokacija : split / supetar

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Sanja Ka pet ruj 25, 2009 2:34 pm

Pozdrav Oceanmore, ja te u potpunosti razumijem i, nazalost, za nase stanje , kao sto si rekao, nema lijeka pa bolje da se i tvoji prijatelji (kao sto su i moji), pomire s tim. Very Happy salu na stranu, dobrodosao, nadam se da cemo uskoro i vidjeti tvoje ljubimce...
Sanja Ka
Sanja Ka
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 282
Join date : 23.04.2009
Lokacija : Karlovac/Zadar

[Vrh] Go down

novi član :) Empty moji dragocjeni

Postaj by oceanmore pet ruj 25, 2009 5:24 pm

sto se slika mojih kaktusa tice, veci dio se nalazi na sljedecem linku. Poslje vikenda, ostatak Smile

http://picasaweb.google.hr/petar.trebotic/OceanovoMoreKaktusa#

pozz svima i ugodan vikend
oceanmore
oceanmore
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 17
Join date : 23.09.2009
Age : 41
Lokacija : split / supetar

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Miriam pet ruj 25, 2009 6:47 pm

Pozdrav i od mene i dobrodošao .
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by autoar pet ruj 25, 2009 6:49 pm

Dobrodošao oceanmore.....nadam se da ćeš se ugodno družiti sa nama....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by svena pet ruj 25, 2009 8:12 pm

Dobrodošao! Nekako mi se čini da je sve više i više muških članova na ovom forumu. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Robi sub ruj 26, 2009 12:47 am

oceanmore je napisao/la:
btw, uskoro sam u Rijeci, čitao sam po forumima da tamo imaju neki centri gdje ima zanimljivih kaktusa. Može njihov naziv, i / ili lokacija
fala.

U Rijeci imas osim Peveca, konzuma i Plodina , koji su robni centri jos i Vrtni centar Viškovo, zatim MBM, onda Gardeniju (ta firma ima sjediste u Splitu) i cjenama je najpovoljnija, a za kraj bi svakako spomenuo nama najdrazi rasadnik "Mihić" ciji su kaktusi najzdraviji i uzgajani bez ikakve kemije a cijene su vrlo pristupacne a sto je najolje od njega nikada neces ponesti kuci ono sto si kupio vec ces dobiti i hrpu pelcera i poklonjenih biljaka. Sta se tice lokacija nije problem. Kada dodjes u Ri, najavi se PP ili mobitelom i nece biti tesko odvesti te kamo zelis.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Azra uto ruj 29, 2009 8:47 am

Dobrodošlica i od mene. Very Happy Ne mogu preskočiti informaciju da si sa Brača, a da ti ne kažem da na Milni živi gospodin Dugonjić, najčešće je ljeti na Braču, inače je upZagrebu, koji ima fascinirajuću kolekciju kaktusa. Doslovno. Raspitaj se malo ili ga možemo kontaktirati da nam se i pridružiu pa da i snjim razmjeniš iskustva pa možda i pelcere. BTW čini mi se da je Svena dobro primijetila. Sve je više muške populacije na forumu. Curke, u napad. Laughing
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by oceanmore pon lis 05, 2009 11:35 am

d dan svima Smile

Ne znam kako je inače sa druženjem među ljudima koji pohode ovaj forum, no ja sam u četvrtak i petak u Rijeci te bih rado popio kavu ( i pojeo pokoji kolač) sa svima vama koji volite kaktuse, a imate vremana i volje svratiti. Nekako mi izgleda da je najveći broj stalnih forumaša ili iz Rijeke, ili iz bliže okolice.

Misto & vrime : vi odlučite, meni sve isto - u Ri dolazim na odmor Smile
oceanmore
oceanmore
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 17
Join date : 23.09.2009
Age : 41
Lokacija : split / supetar

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by mekinje pon lis 05, 2009 1:46 pm

Na žalost ja nisam tada u blizini Rijeke, no možda netko bude. Lijepo se provedi u svakom slučaju i ako se nađeš sa nekim od Riječana neka te obavezno odvedu gdje ima kaktusa...znaju oni.... Wink
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

novi član :) Empty Re: novi član :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.