Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moji kaktusi isukulenti

4 posters

Go down

moji kaktusi isukulenti Empty moji kaktusi isukulenti

Postaj by mima čet kol 02, 2012 3:08 pm

Kao što već znate imam poveću kolekciju kaktusa i sukulenata.,Imam mali staklenik napravljen od alu.stolarije.Imam sve i svašta od mammilarija,opuncija,parodia,cereusa,melokaktusa,notakaktusa,epostoa,astrofita gimnokaktusa,gimocalyuma lobivia,rebutia,echinocereusa,coryphantha,cephalocereu,copiapoa,ferokaktuse,matucane,oroye,oreocereus,thelokaktuse,i ioš dosta rariteta i to aztekium peyotl,obregonia uebelmannia,strombocactus frailea,ortegocactus i još sukulenata.Svi su u teglama od terakote.Koristim kupljenu zemlju STENDER.Zalijevam proljeće svakih 7-10 dana ovisi o temperaturi ljeto 3-4 dana,presadujem redovito svake godine ne sve ali puno njih.Gnojim jednom go.Za nametnike koristim BIOKIL.Kaktuse nabavljam malo u Italiji nešto kod Bešlića snalazim se.Skoro svaki dan sam sa njima,jednostavno ih obožavam,kad sam sa njima zaboravim na brige koje me muče.Ako imate pitanja pitajte ,rado ću odgovoriti,slike šaljem za koji dan.Pozdrav svima
mima
mima
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 118
Join date : 27.07.2012
Lokacija : Motovun

[Vrh] Go down

moji kaktusi isukulenti Empty Re: moji kaktusi isukulenti

Postaj by mali kaktus čet kol 02, 2012 5:13 pm

Dobro došla Mima,jučer sam vidjela tvoje postove i već se sad veselim slikama tvojih kaktusa,napisala si da ih imaš jako puno,pa još i staklenik.Nadam se da ćemo se ovdje ugodno družiti. Very Happy
mali kaktus
mali kaktus
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 498
Join date : 31.01.2011
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

moji kaktusi isukulenti Empty kaktusi sukulenti

Postaj by mima čet kol 02, 2012 5:33 pm

mali kaktus je napisao/la:Dobro došla Mima,jučer sam vidjela tvoje postove i već se sad veselim slikama tvojih kaktusa,napisala si da ih imaš jako puno,pa još i staklenik.Nadam se da ćemo se ovdje ugodno družiti. Very Happy
I ja se veselim također
mima
mima
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 118
Join date : 27.07.2012
Lokacija : Motovun

[Vrh] Go down

moji kaktusi isukulenti Empty Re: moji kaktusi isukulenti

Postaj by sibofly čet stu 22, 2012 10:32 am

pozavidna kolekcija! čekamo slike mini staklenika,a slika je tisuću riječi...
sibofly
sibofly
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 01.07.2010
Age : 51
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

moji kaktusi isukulenti Empty Re: moji kaktusi isukulenti

Postaj by Andrijana čet stu 22, 2012 12:50 pm

Ne pratiš sibofly! Very Happy Mima je već stavljala fotografije svog staklenika ovdje: https://kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com/t392-slike-kaktusa
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

moji kaktusi isukulenti Empty Re: moji kaktusi isukulenti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.