Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izložba kaktusa kod Bešlića

+9
marin
Robi
autoar
Miriam
Sanja
agava
mekinje
Azra
željko
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Izložba kaktusa kod Bešlića - Page 2 Empty Re: Izložba kaktusa kod Bešlića

Postaj by Plava Digitalna pet oľu 16, 2012 1:11 am

Za one u Zagrebu ili u blizini, Beslic ima stand na glavnom trgu i biti ce do subote navecer. Ja sam bila danas, omastila brk, samo su cijene Shocked
fuj sto sam se istrosila Laughing
Plava Digitalna
Plava Digitalna
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 539
Join date : 22.09.2010
Age : 40
Lokacija : Zagreb-Jastrebarsko

https://www.facebook.com/profile.php?id=1093270686&v=wall&

[Vrh] Go down

Izložba kaktusa kod Bešlića - Page 2 Empty Re: Izložba kaktusa kod Bešlića

Postaj by iris pet oľu 16, 2012 12:27 pm

iiii di su noviteti,da vidimo....
iris
iris
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 361
Join date : 05.01.2010
Age : 35
Lokacija : visnjevac,osijek

[Vrh] Go down

Izložba kaktusa kod Bešlića - Page 2 Empty Re: Izložba kaktusa kod Bešlića

Postaj by Azra pet oľu 16, 2012 12:57 pm

Bešlić nije baš pravo rješenje za upotpunjavanje kolekcije. Problem je što su mu cijene previsoke, a zdravlje kaktusa u nekim situacijama vrlo upitno. Ja sam znala naletiti na velike i rjeđe kaktuse u Plodinama po 30,00 kn., a on bi identične prodavao po 160 ????

Nema logike, apsolutno nikakve. Moj savjet - napravite listu želja, ako ih nema Lovreković koji je stvarno top po kvaliteti i zdravlju kaktusa, a samom cijenom ne odstupa od normalnih cijena .. pitajte na forumu, internet dućani i sajmovi.

Mi smo u Pordenoneu ( ne stavljam sliku kupovine jer sam aposlutno pretjerala ) Oroyu našli za 3,00 Eur veliku s pupoljcima ..... Ubelmaniu za cca. 50-ak kuna - zakorijenjenu - duplo veću od Bešlićevih, lopophore - ogromne za 40 kn itd.....

Forum nije mjesto da samo dijelimo savjete o presađivanju i njezi. Otvorite temu lista želja ( nekih realnih ) , bila je tema svojevremeno razmjena pelcera - pa možda može netko uskočiti s pelcerom ili savjetom za jeftiniju kupovinu. Bešlić .... sramota za kaktusare. Mi smo mu samo izvor zarade. Garantirano i nikakav sentiment za kaktuse.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izložba kaktusa kod Bešlića - Page 2 Empty Re: Izložba kaktusa kod Bešlića

Postaj by Plava Digitalna pet oľu 16, 2012 4:08 pm

Slazem se azra u vezi cijena. Stvarno je skup, ako ne i najskuplji. Lovrekovicu mislim ici u posjet, ali necu biti u mogucnosti tako skoro jer mi je stvarno daleko (tek za 4 mj najranije). A kad cu ici, stvarno cu odrjesiti kesu Smile
Ovo sto sam kupila bio je uvod i malo da se razveselim i jer trenutno nemam neki bolji izbor Wink
Super je ova ideja o listi zelja Smile Makar ima vec nesto slicno pod Nudim, trazim, poklanjam.
Evo i sad kada kroz 2 tj obavim presadivanje, viskove cu poklanjati preko te teme Smile nece sad biti nesto osobito jer je moja kolekcija jos mlada i nemam bas puno duplica, ali opet, bitna je dobra volja Smile
Plava Digitalna
Plava Digitalna
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 539
Join date : 22.09.2010
Age : 40
Lokacija : Zagreb-Jastrebarsko

https://www.facebook.com/profile.php?id=1093270686&v=wall&

[Vrh] Go down

Izložba kaktusa kod Bešlića - Page 2 Empty Re: Izložba kaktusa kod Bešlića

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.