Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav iz Istre

+4
autoar
mekinje
agava
vera4
8 posters

Go down

Pozdrav iz Istre Empty Pozdrav iz Istre

Postaj by vera4 pet oľu 20, 2009 3:36 am

Zovem se Vera, za prijatelje vera4. Od kad znam za sebe okružena sam kaktusima i, normalno, volim ih. Moja mama ih je volila i kuća ih je uvijek bila puna. Još imam neke njezine kaktuse i još cvjetaju. Nakon decenija slušanja "ja ne volim kaktuse, više volim cvijeće" polako otkrivam mnoštvo istomišljenika. Izgleda da samo mi znademo kako kaktusi cvjetaju.
vera4
vera4
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 20.03.2009
Age : 78

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by agava pet oľu 20, 2009 9:25 am

Dobro došla Vera! Drago nam je da si nam se pridružila, radujemo se svakom novom ljubitelju kaktusa! Nadam se da će ti biti ugodno druženje s nama. flower
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by mekinje pet oľu 20, 2009 9:53 am

Iz Istre? Odakle točno? Vidim ja da Istra polako preuzima nad Riječanima Laughing Razz

Dobro došla i od mene i nadam se da ćeš uživati sa nama, sada si stvarno naišla na nas koji se kaktusima divimo kao i ti! Postavi nam slike svojih kaktusa, bilo bi divno vidjeti te krasne primjerke koji su još od tvoje mame-sigurno su ogromni!
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by autoar pet oľu 20, 2009 11:33 am

ima nas sve više.... Very Happy
inače ja po Puli znam vidjeti po terasama kolekcije kaktusa i to velikih tako da nas ima stvarno dosta.....
ima jedna terasa u centru Pule gdje ima nekoliko kapitalaca, stvarno lijepa kolekcija.....
a zanimljivo da smo velika većina iz Istre i Primorja, iz Dalmacije praktički nema nikoga.... Rolling Eyes
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by vera4 pet oľu 20, 2009 12:50 pm

Živim u Kršanu, to je kad se od Vozilića ide prema Pazinu. To mi omogućava veliki prostor za spremanje kaktusa zimi. Garaža i sl. U/ gradu je to bilo nemoguće, prozor u dnevnom boravku, i to je to.

Mekinje, staviti ću ja slike, itekako, samo da naučim kako. Brza sam ja ni dva mjeseca neće proći, a već ću znati. Embarassed
vera4
vera4
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 20.03.2009
Age : 78

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by mekinje pet oľu 20, 2009 1:03 pm

E moja Vera, ništa ne brini, bilo je nas više koji smo se učili postavljati slike Razz Razz
Evo ovdje smo nešto pisali o tome pa ti možda pomogne..par postova pri dnu stranice...
https://kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com/galerija-kaktusi-u-slici-f3/kolekcije-forumasa-t2-30.htm
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by svena pet oľu 20, 2009 1:18 pm

Vera4, jedna dobrodošlica i od mene . Već se i ja pomalo pitam gdje su ti ljubitelji kaktusa i da li je moguće da nas ima u tako malom broju. Sada sam stvarno postala sigurna da Istra i Rijeka vode na ovom forumu. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by vera4 pet oľu 20, 2009 11:03 pm

Ima ih ali moguće još nisu čuli za ovaj specijalizirani forum. Ima brdo foruma o cvijeću pa se i kaktusi i sukulenti provlače. Popuniti će se i ovdje članstvo ako niš drugo, usmenom predajom. Tako sam i ja čula.
vera4
vera4
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 24
Join date : 20.03.2009
Age : 78

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by mekinje pet oľu 20, 2009 11:17 pm

To je upravo to...ovo je kako vera4 kaže specijalizirani forum i ljudi koji nemaju kaktuse kao kućne ljubimce ga zaobiđu, a oni koji ih imaju...pa evo nas tu!!! Polako, ali sigurno stavramo povijest. Ipak je ovo prvi hrvatski forum samo o kaktusima i sukulentima.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by Sanja sub oľu 21, 2009 12:38 am

Hej Vera4, baš mi je drago da si se i ti uključila, evo brojčano stanje ljubitelja kaktusa i sukulenata nam se povećava - super.
Sanja
Sanja
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 61
Join date : 10.03.2009
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by Robi sub oľu 21, 2009 1:43 am

Dobrodoslica i od mene. Samo tako nastavimo i bit ce nas puno, puno. Neka svaki forumas prenese samo jednome eto nas sa svih strana.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by Azra sub oľu 21, 2009 8:57 am

I ja se pridružujem dobrodošlici, dakako. Što god ti ne bude jasno, slobodno pitaj. Bit će nam drago pomoći.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Istre Empty Re: Pozdrav iz Istre

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.