Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav iz Dalmacije

3 posters

Go down

Pozdrav iz Dalmacije Empty Pozdrav iz Dalmacije

Postaj by Ramona_R ned tra 19, 2009 5:42 pm

Evo, dragi biljoljupci, da se ukratko predstavim: moje ime je (recimo Smile ) Ramona, Dalmatinka sam ... veliki sam obožavatelj bilja, posebice onog nesvakidašnjeg Shocked (zato volim kaktuse), pa ga (pošto nemam vrt Sad ) nastojim uzgajati u pitarima i pitarićima. Stoga skupljam i primam na smještaj, njegu, skrb i svakodnevno tetošenje i maženje razne pitare, pitarine i pitariće, te u njima poželjno već i kaktuse/sukulente i/li "pitarizirane" biljke (=lončanice, genetskim predispozicijama ili silom prilika Smile ) općenito, pa ako tko ima viška istih - pošaljite ih u moje dobre ruke sa zelenim prstima! alien

(Iz navedenih razloga tražim cyclops i muž(jak)a I love you s vrtom! (tongue šalim se, naravno bounce )

Nedavno sam formatirala komp, ali obećajem da ću što prije postati neke sličice itd. cat
Toliko za sad od mene ... Nadam se da će na forumu biti što više dobrih 'zelenih' ljudi i da ćemo se svi lijepo družiti i trampiti za reznice, sjemice i slično! Pozzzz Robi i ostali i sretan Uskrs!
Ramona_R
Ramona_R
Kaktusar početnik
Kaktusar početnik

Broj postova : 5
Join date : 16.04.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Dalmacije Empty Re: Pozdrav iz Dalmacije

Postaj by mekinje ned tra 19, 2009 11:21 pm

Dobro došla Ramona i nadam se da ćeš uživati na forumu!

A što se tiče primanja "pitarića" svi bi mi rado primili pune pitariće kaktusa... Razz
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Dalmacije Empty Re: Pozdrav iz Dalmacije

Postaj by Ramona_R pon tra 20, 2009 12:16 pm

E e ! Možda i naleti neki sponzor pa nam svima udijeli puuuuno dragih bodljikavaca ...
Fala na dobrodošlici, Mekinje (hihih da 'Mekinje' Laughing ), veliki pozdrav svima pa se pišemo ...
Ramona_R
Ramona_R
Kaktusar početnik
Kaktusar početnik

Broj postova : 5
Join date : 16.04.2009

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Dalmacije Empty Re: Pozdrav iz Dalmacije

Postaj by Azra pon tra 20, 2009 1:30 pm

Dobrodošla Ramona i želim ti ugodno druženje s nama.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Dalmacije Empty Re: Pozdrav iz Dalmacije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.