Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava ned kol 16, 2009 11:18 pm

Mekinje jedva čekam tvoj izvještaj i naravno još slika. Mene je oduševila ova kombinacija na zadnjoj slici.
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje pon kol 17, 2009 12:43 am

Dakle ovako: IV.izložba kaktusa i sukulenata u Balama je završila. Otvorenje je odrađeno 14.08. u 20,30 h u opuštenoj atmosferi uz zakusku iz meksičkog restorana i kušanje istarskih vina. Sve je popratila i lokalna televizija te tisak. Izložba je odrađena u sličnom stilu kao i prošle godine uz neke minimlane preinake i nešto veći broj kaktusa pošto je bilo 40 izlagača. I ovaj put organizaciju je vodila Daniela, vlasnica istoimene cvjećarne u Balama u suradnji sa općinom i turističkom zajednicom Bale..i naravno, nama kaktusarima....

Sutradan, 15.08. u 20,30 sati g. Hrvoje Bešlić je održao interesantno predavanje o kaktusima i kao poznati kaktusar i žiri objasnio koga je i zašto nagradio. Nagrade su se dijelile za najbolji aranžman, najbolji domaći uzgoj, najbolju kolekciju te najbolji kaktus i najbolji sukulent. Nešto od toga možete vidjeti i na mojim fotografijama. Ispričavam se zbog njihove kvalitete, slikano je po mraku ( u 23,00 h!!) i u popriličnoj gužvi između posjetitelja pa su poneke fotografije ispale malo mutne. Ipak, mislim da ćete moći steći dojam čega je sve bilo.

Sva tri dana izložbe moglo se i trgovati pošto je g. Bešlić donio i ponešto za prodaju. Naravno, sa njegovog štanda nisam otišla praznih ruku, ali to je već za neku drugu priču....sa ovom opet nastavljamo dogodine kada će se održati jubilarni V. susret kaktusara Istre.....
flower

http://picasaweb.google.com/mekinje.rovinj/IVSuretKaktusaraIstre?feat=directlink
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon kol 17, 2009 10:49 am

prelijepo a naravno ja ponovno izostao....poludit ću....
nažalost u subotu morao do Rijeke a u nedjelju neki privatni problemi me spriječili ali barem mogu uživati u slikama....hvala mekinje....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi pon kol 17, 2009 11:00 am

agava je napisao/la:Mekinje jedva čekam tvoj izvještaj i naravno još slika. Mene je oduševila ova kombinacija na zadnjoj slici.

Inace bas i ne volim cuvarkuce, ali je i mene zbilja odusevila ta kombinacija
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje pon kol 17, 2009 11:50 am

@autoar-sljedeće godine obavezno moraš doći...šteta je ne vidjeti sve to, a tako je blizu....možda i sudjelovati....zašto ne?

@agava, Robi-zbog takvih aranžmana ja sve više počinjem voljeti čuvarkuće! I love you
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon oľu 01, 2010 4:35 pm

sada slušao Radio Pulu i bila je Danijela iz Bala i govorila o kaktusima i da će se raditi neka predavanja o kaktusima i da se svi zainteresirani jave...
nažalost pošto radim nisam sve uhvatio zbog telefona Mad pa ako mekinje ili netko drugi zna više o tome???
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava pon oľu 01, 2010 11:00 pm

I ja sam čula ovih dana vijest da se u Balama nešto dešava u vezi kaktusa. Sad sam malo pretražila po netu i pronašla članak o osnivanju udruge ljubitelja kaktusa simpatičnog naziva "Spin" . Pročitajte i sami.
http://www.ipress.hr/gradovi-i-opcine/rovinj/udruga-ljubitelja-kaktusa-spin-predstavila-se-javnosti-3423.html

Želim im puno uspijeha u radu!! Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Jzx_best-smilies.com_flower067
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi sri oľu 03, 2010 2:09 am

A sto je s nasom udrugom? Na forumu svakog dana sve vise zaljubljenika u kaktuse i jos k tome iz Rijeke i okolice, kao i ostalih djelova Hrvatske i sire a vjerujem da ih ima i puno vise koji jos nisu dosli niti culi za nas forum pa bi nam udruga dobro dosla, i to ne lokalnog karaktera nego na nivou RH a i sire. Znam da su teska vremena, ali mislim da bi svatko od nas izdvojio par desetaka kunica za clanstvo, a s druge strane imao druge privilegije. Idemo ljudi, administrator i moderatori. Udruzimo se zajedno i spustimo cijene kaktusa, barem za nas clanove.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar sri oľu 03, 2010 1:10 pm

tako je Robi, ima nas zbilja puno, pogotovo iz djela Rijeke i Istre i treba napraviti neku udrugu i našom količinom potaknuti Bešliće i ostale da za udrugu imaju posebne cijene....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje sri oľu 03, 2010 11:18 pm

Obećajem da ću napisati nešto više o udruzi "Spin" iz Bala čim uhvatim časak i prikupim još koju informaciju. A doći će nešto i na razini RH.....mladi smo, ima vremena..... Very Happy
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar čet oľu 04, 2010 11:22 am

ajde čekamo onda Very Happy
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sanja Ka pet oľu 12, 2010 6:57 pm

''Dani cvijeca'' u Filip Jakovu od 23. do 25. travnja 2010.
jel netko od vas planira doc? ja cu otic provirit sta ima, prosle godine je bio Beslicev stand tako da vjerujem da ce i ove. isto tako se odrzavaju i razne radionice o presadivanju i aranziranju kaktusa i sukulenata.
Sanja Ka
Sanja Ka
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 282
Join date : 23.04.2009
Lokacija : Karlovac/Zadar

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava uto oľu 16, 2010 8:08 pm

Danas sam pročitala da se u periodu od 25.03.-28.03 održava

Proljetni Riječki sajam-19. međunarodni proljetni sajam i 9. izložba cvijeća.

Pošto sam taj vikend u Ri zanima me zna li netko gdje se održava taj sajam i izložba cvijeća i općenito o sajmu. Znala sam za sajmove u 5-om i 9-om mj. no za ovaj prvi put čujem. Rolling Eyes
Ako i nije prodajnog karaktera bilo bi mi zanimljivo posjetiti ga. Podatak sam pronašla tu:
http://hgk.biznet.hr/hgk/tekst.php?a=b&page=tekst&id=1783
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi čet oľu 18, 2010 12:20 am

Ni ja nisam cuo nista o tome do sada. Ako se odrzava biti ce vjerovatno u dvorani mladosti gdje se inace takve manifestacije i odrzavaju.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by kamelija pon svi 03, 2010 2:30 pm

Robi je napisao/la:A sto je s nasom udrugom? Na forumu svakog dana sve vise zaljubljenika u kaktuse i jos k tome iz Rijeke i okolice, kao i ostalih djelova Hrvatske i sire a vjerujem da ih ima i puno vise koji jos nisu dosli niti culi za nas forum pa bi nam udruga dobro dosla, i to ne lokalnog karaktera nego na nivou RH a i sire. Znam da su teska vremena, ali mislim da bi svatko od nas izdvojio par desetaka kunica za clanstvo, a s druge strane imao druge privilegije. Idemo ljudi, administrator i moderatori. Udruzimo se zajedno i spustimo cijene kaktusa, barem za nas clanove.
Danas je ružan dan pa sam malo krenula na forum....Prelistavam teme pa mi se ovaj tvoj prijedlog Robi učinio zanimljivim..Treba to pokušati realizirati, a idealna prilika je Riječko proljeće ili kako se već zove izložba na mostu kod Konta, Very Happy koja je idući tjedan...Predloži sastanak svih Riječkih članova pa da o svemu proćaskamo...Nadam se da će se većina odazvati pa će sigurno pasti neka dobra ideja...Do viđenja i upoznavanja kod Konta idući tjedan Very Happy Cool flower
kamelija
kamelija
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 68
Join date : 09.12.2009
Age : 74
Lokacija : Cro - Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon svi 03, 2010 3:48 pm

ovaj tjedan je sajam u Splitu a kako sam tamo poslovno - ću to pogledati...
sljedeći tjedan je Rijeka na redu, kako sajam tako i moje poslovno putovanje i evo i mene...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Azra uto svi 04, 2010 9:39 am

Odlična ideja. To je 12.05.2010. Ja mogu poslije 12.00 h. Ako Vam odgovara.
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by kamelija uto svi 04, 2010 9:11 pm

Azra dobar prijedlog, dakle dogovor je srijeda 12.05 iza 12sati, odnosno neka bude oko 13 sati. Mjesto štand kaktusa Bešlić ili....Lako vama koji se poznate, ja ne znam nikoga, ali nema veze, upoznati ćemo se....Samo da se i ostali Rječani jave.... Question sunny
kamelija
kamelija
Kaktusar
Kaktusar

Broj postova : 68
Join date : 09.12.2009
Age : 74
Lokacija : Cro - Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi uto svi 04, 2010 11:52 pm

Nadam se skorom susretu vecine rijeckih ljubitelja kaktusa, sukulenata i ostalog bilja.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena ned svi 09, 2010 12:04 am

Danas sam na sajmu cvijeća u Ludbregu čula da je "moj kaktusar" Lovreković morao na sajam u Pulu pa je u Ludbreg poslao samo svoju "delegaciju". Istrani šute o tom sajmu pa se pitam znaju li oni uopće za sajam ili nam ne žele odati kaj su vidjeli i kupili. Very Happy
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje ned svi 09, 2010 12:08 am

Mene je mama uvjeravala da je negdje čula kako treba ovih dana biti neki sajam cvijeća...ali ja o tome pojma nemam. Morat ću sutra to malo preispitati.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar ned svi 09, 2010 12:50 am

svena je napisao/la:Danas sam na sajmu cvijeća u Ludbregu čula da je "moj kaktusar" Lovreković morao na sajam u Pulu pa je u Ludbreg poslao samo svoju "delegaciju". Istrani šute o tom sajmu pa se pitam znaju li oni uopće za sajam ili nam ne žele odati kaj su vidjeli i kupili. Very Happy

U Puli je neki mali sajam i znam da izlaže Lovreković jer je jučer bio na Radio Puli i govorio o čuvarkućama, sutra ću ja skočiti vidjeti što ima....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi ned svi 09, 2010 1:46 pm

Dragi rijecani, a naravno i svi ostali koji ste u mogucnosti !!

Nadam se da cemo se barem nakratko vidjeti na sajmu , pa ovim putem pozivam sve koji mogu da dodju na druzenje i razmjenu iskustava , a i samih kaktusa ako netko ima i hoce. Robi.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje ned svi 09, 2010 4:23 pm

Upravo sam se vratila sa sajma cvijeća u Puli.
Kod g. Lovrekovića (koji je danas tamo jedini sa kaktusima) našla sam krasne primjerke po vrlo povoljnim cijenama. Uz to jš dobila i popust i poklon. Napisao mi je i imena kaktusa da ne bih do kuće zaboravila. Divan je osjećaj kupiti nešto od nekoga tko zna što prodaje. Dogovorila sam i posjet njegovom stakleniku nakon Florarata..jako ljubazan čovjek...Slikice kupovine nešto kasnije.

Za Rijeku mi je jako žao što ne mogu doći, voljela bih da se skupimo. Na žalost, zdravstveni problemi u obitelji su mi potvrdili da mi i ove godine nije suđen riječki sajam... Sad Sad
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar pon svi 10, 2010 3:23 pm

dobro kakav je dogovor za srijedu??? u 13.00 ćemo se naći ili ne???

ja dolazim tko će još tamo biti???
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.