Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

3 posters

Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by mekinje čet lis 07, 2010 8:43 pm

Pišem jesenski jer navodno ima i neki proljetni...jest da živim u ovom gradiću, ali za ove sajmove sam čula tek lani...

No, poanta svega je da su ove godine od kaktusara nazočni g. Vlado Bazikić iz Pule, g. Franjo Lovreković iz Pitomače i g. Hrvoje Bešlić iz Žažine. Pa tko bi kakav novi kaktusić, a u blizini je neka navrati.....eh da....sajam bi trebao trajati do nedjelje...
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by mekinje pet lis 08, 2010 3:09 pm

Evo i nešto slikica..znam da svi volimo piljiti u kaktuse....

Vlado Bazikić
Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazgro.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Baz1.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Baz2.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazlit.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazkalem.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazs.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazosta.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazost.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Bazscheri.th

Pošto su g. Lovreković i g. Bešlić već više puta spominjani i "slikani" na ovom forumu malo sam više slika stavila od g. Bazikića čisto da se upoznate i s njegovom ponudom malo detaljnije. Nešto više o njemu možete i pročitati na njegovoj stranici Istrakaktus koja je doduše još u izradi. Za članove udruge ljubitelja kaktusa "Spin" uvijek ima poklon ili popust.

Franjo Lovreković
Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Lovrost.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Lovrepit.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Lovrlit.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Lovr.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Lovr2.th

Kao i uvijek cijene povoljne, a urednost besprijekorna. Bilo je i nekih novosti u ponudi poput Lithopsa, Epithelanthi mexicensis, Denmoza rhodacanta koju sam dobila na poklon...i još puno toga zanimljivog....

Hrvoje Bešlić

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Beli1.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Beliv.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Beli2.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Beli3.th

Najzastupljeniji su bili ovi mali kameni vrtovi, a ovaj put je bilo i dosta Lithopsa.Ostali kaktusići kao i uvijek, od svega po malo....


Zadnja promjena: mekinje; pet lis 08, 2010 4:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by mekinje pet lis 08, 2010 3:23 pm

I evo što sam ja kupila...
Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Pa084508.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Pa084510.thJesenski sajam cvijeća u Rovinju Pa084512.th




mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by svena pet lis 08, 2010 4:25 pm

Zgodna ponuda....samo da sam bliže. Lithopsi su vjerojatno zbog njihove trenutne cvatnje toliko zastupljeni. Nije loše vidjeti kakav im je i cvijet iako su sami po sebi interesantni.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by mekinje pet lis 08, 2010 4:46 pm

svena ja očekujem da se pojaviš kada bude izložba u Balama....planiraj već sada, a možeš se i sa agavom čuti oko dogovora jer i ona sljedeće godine neće tako lako smisliti izgovor!!!

Ostali su naravno također dobro došli!
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by autoar sub lis 09, 2010 10:13 pm

super ponuda i posebno iznenađenje moj sugrađanin kojeg ću morati i osobno posjetiti...

super i kupnja, mekinje....
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Jesenski sajam cvijeća u Rovinju Empty Re: Jesenski sajam cvijeća u Rovinju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.