Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijest o uređivanju foruma

3 posters

Go down

Obavijest o uređivanju foruma Empty Obavijest o uređivanju foruma

Postaj by mekinje sub vel 25, 2012 1:26 am

Iako mi moderatori to redovno činimo do sada smo bili dosta fleksibilni pa se promjene nisu izričito uočavale....međutim...

Obavještavamo sve članove foruma da je zbog pritužbi nekoliko članova da bi pojedine teme trebalo spojiti jer govore o istim stvarima (a zbog čega se ponekad malo teže snalaze u praćenju tema) te da su neke teme opterećene postovima u kojima se ne govori o sadržaju te teme, a o kojim sadržajima se može pisati u drugim postojećim temama (što dovodi do pretjeranog udaljavanja od početne teme u kojoj se posta) bilo je nužno pooštriti naša mala upozorenja i presložiti pojedine teme.

Stoga vas još jednom podsjećamo da svi pročitate Pravilnik foruma, a posebno da prije otvaranja nove teme dobro provjerite da li je slična tema već otvorena te prije postanja u neku temu da tom postu mjesto nije možda negdje drugdje.

Ipak, ima nas dosta, nije moguće uvijek svima udovoljiti, a bitno je da se družimo sa kaktusima jer to volimo...stoga smatram da je naše druženje i dalje najbitnije....za sve preostale pritužbe, nedoumice i moguće greške mi smo i dalje tu..vrebamo... Twisted Evil Very Happy
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Obavijest o uređivanju foruma Empty Re: Obavijest o uređivanju foruma

Postaj by AnTTun ned vel 26, 2012 11:16 am

Osim moderatora po imenu AnTTun, taj nema nikakve ovlasti, osim čitanja i piskaranja Smile
AnTTun
AnTTun
Administrator
Administrator

Broj postova : 764
Join date : 20.08.2009
Age : 59
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

Obavijest o uređivanju foruma Empty Re: Obavijest o uređivanju foruma

Postaj by Azra ned vel 26, 2012 12:40 pm

Mislim da dugo nisi pogledao svoj status. Shvatio bi da već dugo nisi moderator i da sam ti dopustila da se uhvatiš tipkovnice - u korist kvalitete foruma. Smile
Azra
Azra
Admin
Admin

Broj postova : 507
Join date : 15.04.2008
Age : 46
Lokacija : Rijeka

http://www.kaktusi-sukulenti.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Obavijest o uređivanju foruma Empty Re: Obavijest o uređivanju foruma

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.