Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji kaktusi i sukulenti - Svena

+5
lmacan1
mali kaktus
Andrijana
Miriam
svena
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Moji kaktusi i sukulenti - Svena - Page 2 Empty Re: Moji kaktusi i sukulenti - Svena

Postaj by Andrijana pon kol 19, 2013 6:58 pm

Imala sam tu sreću vidjeti sveninu terasu uživo i moram napisati da sam o-d-u-š-e-v-lj-e-n-a !
Baš me se dojmio cjelokupni ugođaj, zaista je užitak provesti popodne na tako lijepom mjestu!


P.S....Svena, sjetila sam se, onaj Tephrocactus o kojem smo pričale, čini mi se da je moj isti takav, zove se Tephrocactus bulbispinus.
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

Moji kaktusi i sukulenti - Svena - Page 2 Empty Re: Moji kaktusi i sukulenti - Svena

Postaj by svena pon kol 19, 2013 9:38 pm

Sva sreća da voliš kaos i pretrpanost.
Sada si me sjetila da sam ja tu svoju opuntiu prozvala isto bulbispinom, ali ne kao Tephro već kao Grusonia. Ma mislim da je to uglavnom sve isto i da su to samo sinonimi u pitanju i stari i novi nazivi.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Moji kaktusi i sukulenti - Svena - Page 2 Empty Re: Moji kaktusi i sukulenti - Svena

Postaj by Andrijana pon kol 19, 2013 10:49 pm

To nije kaos! Very Happy Nije niti hladno racionalno namješteno. Vrlo je dinamično i uredno. Ostavlja dojam života i topline. A to ja volim.
A da ne spominjem prekrasne sijance lithopsa, sijance adeniuma , gomilu kaktusa i sukulenata u kombinaciji sa drugim biljkama .. sve oko predivne garniture za sjedenje pod onom drveno staklenom nadstrešnicom.. sunny sunny sunny 
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

Moji kaktusi i sukulenti - Svena - Page 2 Empty Re: Moji kaktusi i sukulenti - Svena

Postaj by svena pon kol 19, 2013 11:46 pm

Mogla bih se nakon ovih hvalospjeva uobraziti. Cool
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Moji kaktusi i sukulenti - Svena - Page 2 Empty Re: Moji kaktusi i sukulenti - Svena

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.