Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najam kaktusa

3 posters

Go down

Najam kaktusa Empty Najam kaktusa

Postaj by pepa7 uto kol 26, 2014 4:31 pm

Odmah se ispričavam ako sam temu stavila pod krivi podforum.

Zanima me zna li netko od vas mogu li se negdje u Hrvatskoj unajmiti malo veći kaktusi.

Rođakinja mi se udaje, a dečko joj je Mexikanac te bi za dekoraciju stolova željeli imati velike kaktuse na njima. A male kaktusiće bi davali gostima kao uspomenu.

Pa ukoliko netko zna gdje bi se tako nešto moglo nabaviti, molim vas za savjet Smile
pepa7
pepa7
Kaktusar početnik
Kaktusar početnik

Broj postova : 1
Join date : 26.08.2014

[Vrh] Go down

Najam kaktusa Empty Re: Najam kaktusa

Postaj by Miriam čet kol 28, 2014 10:30 pm

Aranžmane s malim kaktusima možeš naručiti kod Hrvoja Bešlića rade baš zgodne imala sam priliku vidjeti što su radili za jednu svadbu. Pa pitaj i za najam.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Najam kaktusa Empty Re: Najam kaktusa

Postaj by mima pet ruj 19, 2014 10:40 pm

pepa7 je napisao/la:Odmah se ispričavam ako sam temu stavila pod krivi podforum.

Zanima me zna li netko od vas mogu li se negdje u Hrvatskoj unajmiti malo veći kaktusi.

Rođakinja mi se udaje, a dečko joj je Mexikanac te bi za dekoraciju stolova željeli imati velike kaktuse na njima. A male kaktusiće bi davali gostima kao uspomenu.

Pa ukoliko netko zna gdje bi se tako nešto moglo nabaviti, molim vas za savjet Smile
gdje ti se rođakinja udaje
mima
mima
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 118
Join date : 27.07.2012
Lokacija : Motovun

[Vrh] Go down

Najam kaktusa Empty Re: Najam kaktusa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.