Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

4 posters

Go down

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo... Empty Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

Postaj by AnTTun ned tra 03, 2011 11:58 am

Da nam bude jasnije zašto ih toliko strada bez obzira na naše znaje, vještinu, trud...

https://www.youtube.com/watch?v=XzNYNo4OFnw&feature=player_embedded

AnTTun
AnTTun
Administrator
Administrator

Broj postova : 764
Join date : 20.08.2009
Age : 59
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo... Empty Re: Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

Postaj by Andrijana ned tra 03, 2011 3:01 pm

imam dva takva trenutno u čiju budućnost sumnjam (jedan od njih je grusonii). dobila sam ih i izgledaju tako plastično.. kada bi se uspjeli transformirati u prave kaktuse, bilo bi divno.
Andrijana
Andrijana
Kaktusar veteran
Kaktusar veteran

Broj postova : 1091
Join date : 31.03.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

https://picasaweb.google.com/116412781077437853443

[Vrh] Go down

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo... Empty Re: Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

Postaj by Sanja Ka ned tra 03, 2011 3:57 pm

Znala sam da mora biti neka masinerija u proizvodnji, ali ovoliko toga nisam zamisljala. najvise mi u oko upale one zene sta ih rukama vade iz plastika s onim gumicama na prstima, moram to nabavit. Very Happy
Sanja Ka
Sanja Ka
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 282
Join date : 23.04.2009
Lokacija : Karlovac/Zadar

[Vrh] Go down

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo... Empty Re: Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

Postaj by stina ned tra 10, 2011 7:57 pm

wow!!!
prava tvornica, kaktusi na traci...
stina
stina
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 213
Join date : 02.01.2011
Lokacija : zadar

[Vrh] Go down

Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo... Empty Re: Primjer uzgoja 'omrznutih' biljaka koje ipak svi kupujemo...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.