Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burza kaktusa Klagenfurt 11.05.2013

Go down

Burza kaktusa Klagenfurt 11.05.2013 Empty Burza kaktusa Klagenfurt 11.05.2013

Postaj by austriacactus ned svi 05, 2013 2:19 am

Kako i svake godine tako i ove organiziramo burzu kaktusa u Klagenfurtu (Austrija-Koruska). Ukoliko je netko citao par tema ispod o burzi u Grazu ja sam ona o kojoj je lmacan pisao iz Rovinjskog Sela a moj muz je organizator Very Happy
Dakle da ne duljim previse, ove godine se nasa burza odrzava 11.05. na istom mjestu kao i uvijek, tj. Schleppekurve u Klagenfurtu (Autocesta A2, izlaz Klagenfurt Nord onda smjer za u grad, direktno na ulazu u Klagenfurt, odmah iza table)
Ove godine je ponuda posebno velika, dolaze nam Rudi Knees/Kakteen Reppenhagen iz St. Veit an der Glan, Uhlig Kakteen iz Kernen-Rommelshausen iz Njemacke i Carlo Zanovello/Il Sole Rarità Botaniche iz Brendole/Provincija Vicenza iz Italije. Osim njih biti ce i privatnih izlagaca iz Koruske, Stajerske i Slovenije, specijalisti za Lithopse, Adenium, Mammillarie, Turbinicarpus,Sulcorebutia, Solanum, ma bit ce svega za svaciji ukus Wink
Naravno i mi smo tamo, ukoliko trebate pomoc oko jezika i prijevoda, mene se moze naci na Info standu, samo pitajte za Zeljku. Wink
Osim toga bit ce i tombola gdje cete moci osvojiti predivne biljke Cool bilo bi nam drago da nas posjetite Smile





austriacactus
austriacactus
Kaktusar početnik
Kaktusar početnik

Broj postova : 1
Join date : 05.05.2013

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.