Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

+25
stina
sibofly
lmacan1
AnTTun
betibup
astrophytum
Mladen_DJ
marin
kamelija
Sanja Ka
Miriam
Jasmina
Sanja
vera4
svena
Lana007
autoar
agava
Hoya
mekinje
željko
Robi
Mihajlooo
Dea the queen
Azra
29 posters

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 12:54 am

He, he konačno si se dokopao Astrophytuma, a što se tiče rezervnog položaja mislim da pravim kaktusoovisnicima pljusak ne znači ništa Smile .
@svena i Mekinje: kad vidimo najzgodnije tete idemo s njima na kavu Cool
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ čet svi 27, 2010 1:01 am

Da, računao sam da ću skupiti više od tog roda... Ali, nešto sam ostavio i za subotu.

Hm, mi bi se onda trebali reklamirat ko najzgodniji stričeki Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Icon_biggrin .
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 1:01 am

Moš mislit Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 10:53 am

marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by autoar čet svi 27, 2010 12:20 pm

opa, Uebelmania je došla u tvoje ruke....ako nije tajna koliko si je platio??? to mi je želja ali nikako naći lijep primjerak...

uglavnom lijepa kupnja, a Turbinicarpus će ti tako cvjetati cijelo ljeto...meni lani jedno 7-8x cvjetao...
autoar
autoar
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 702
Join date : 05.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ čet svi 27, 2010 12:35 pm

marin je napisao/la:Evo moje jučerašnje kupnje:

https://2img.net/r/ihimizer/img576/2692/26052010899.jpg

Sve odabrano društvo kako vidim Smile
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 2:16 pm

Ubelmania je bila 75kn, ali mi se tolkio sviđala da nisam mogao odoliti iskušenju. Planski sam kupio osim nje mali Melocactus azareus (15kn) i Astrophytum capricorne(55kn). Ostali su Turbinicarpus (38kn), Gymnocalycium schicendantzii (25kn), Ferocactus (još ne znam koji, ali 15 kuna stoji ),Echinopsis haku so-maru se ne sjećam koliko je koštao..., Cleistocactus strausii je bio 15kn...ukupno puno kuna silent
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by astrophytum čet svi 27, 2010 3:29 pm

Odlican izbor! Bravo! Tvoja zbirka sve vise dobija na vrednosti!
avatar
astrophytum
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 234
Join date : 26.12.2009

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 5:38 pm

Tjeraš mi rumenilo u obraze. Embarassed
Ali da, još 200-300 vrsta i eto respektabilne zbirke Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Robi čet svi 27, 2010 7:44 pm

Lijep i dobar izbor. Ima zbilja raritetnih primjeraka.
Robi
Robi
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 938
Join date : 21.05.2008
Age : 57
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam čet svi 27, 2010 8:42 pm

evo da i ja pokažem svoju kupnju u srijedu poslije posla onak na brzinu[img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Picture111k.th[/img][img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Picture110x.th[/img][img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Picture113x.th[/img][img]Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Picture115q.th[/img]
2x gymnokalycium eurypleurum i epithelanta micromeris jer neki ne mogu biti s nama, jedan echinofossulocactus, jedan melocactus azureus, dva strophytuma, ova rebutia za koju trebam ID ovaj s crnim bodljama također ID ako ko zna ovaj veliki gymno koji je kod Bešlića na akciji 20kn i jedan ferocactus latispinus koji već imam ali je cijena kod jedne gospođe na štandu sa ostalim cvijećem bila 15kn što je za kaktus skoro promjera 12cm više nego povoljno kod ostalih su 45 kn, eurypleurum je 38kn za njega za morala po gospodina Bešlića u birtiju jer ga prodavač nije mogao naći. U subotu si nešto mislim da bi uzela još jedan grusoni jer je kod iste gospođe kao i fero 15kn ista velićina bez obzira što ga već imam.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam čet svi 27, 2010 8:49 pm

E da vidimo se u subotu ja ću izaći malo ranije s posla tako da stignem do 13 sati nisam daleko od Bundeka, Marin me zna pa ćemo se prepoznati.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin čet svi 27, 2010 8:54 pm

Super kupnja. Ova rebutia je i meni jako zanimljiva, skoro sam je kupio, ali tu je još subota. Vidimo se.
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena čet svi 27, 2010 9:46 pm

Mladen_DJ je napisao/la:

Hm, mi bi se onda trebali reklamirat ko najzgodniji stričeki Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Icon_biggrin .

Hm, kaj si s tim želio reći da se mi reklamiramo? Krivo, mi se ne reklamiramo več je to činjenica. Cool
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena čet svi 27, 2010 9:49 pm

Miriam, ako misliš na Rebutiu u četvrtastoj posudi, odmah sam je prepoznala. To je Rebutia heliosa var. condorensis i sigurno si je kupila na štandu gosp. Lovrekovića. Imam je i ja i to mi je jedan od najomiljenijih i najljepših kaktusića iz moje kolekcije. Cvijet joj je prekrasan iako je i samo tijelo bez cvijeta jako interesantno.


Zadnja promjena: svena; čet svi 27, 2010 11:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by agava čet svi 27, 2010 10:36 pm

Ajme ljudi, tako bi rado bila s vama na sajmu no ovog puta vam se ne mogu pridružiti. Uživam u vašim novitetima. Bilo bi zgodno da nam stavite i koju slikicu sa sajma da i mi iz dalekih krajeva vidimo kako izgleda. Vijerujem da ima prekrasnih stvari. Želim vam ugodno druženje! flower
agava
agava
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 395
Join date : 16.05.2008
Lokacija : Lošinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin pet svi 28, 2010 12:06 am

Možda napravimo i grupnu fotku na sajmu... Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ pet svi 28, 2010 1:21 am

svena je napisao/la:
Mladen_DJ je napisao/la:

Hm, mi bi se onda trebali reklamirat ko najzgodniji stričeki Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Icon_biggrin .

Hm, kaj si s tim želio reći da se mi reklamiramo? Krivo, mi se ne reklamiramo več je to činjenica. Cool

Rekoh da bi se mi trebali reklamirat, nisam spominjao vas. Činjenično stanje će se nedvojbeno utvrditi.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Mladen_DJ pet svi 28, 2010 1:54 am

@ Miriam - isto fina kupovina, čestitam.
Mladen_DJ
Mladen_DJ
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 295
Join date : 29.04.2010
Age : 55
Lokacija : Zagreb

http://picasaweb.google.com/excelancije

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena pet svi 28, 2010 5:14 pm

Dolazi li još netko osim Miriam, Mekinje, Marina, Mladena i mene?
Namjerno ne navodim svoje ime da ne remetim slovo M. lol!
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by mekinje pet svi 28, 2010 5:25 pm

Dobro si se onda snašla sa ovim "mene" pa se uklopila...hihihi... Razz
mekinje
mekinje
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1528
Join date : 03.06.2008
Age : 43
Lokacija : Rovinj

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by svena pet svi 28, 2010 5:26 pm

Znaš da sam ja jako prilagodljiva.
svena
svena
Vrijedni pomagač
Vrijedni pomagač

Broj postova : 1309
Join date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam pet svi 28, 2010 7:37 pm

svena je napisao/la:Miriam, ako misliš na Rebutiu u četvrtastoj posudi, odmah sam je prepoznala. To je Rebutia heliosa var. condorensis i sigurno si je kupila na štandu gosp. Lovrekovića. Imam je i ja i to mi je jedan od najomiljenijih i najljepših kaktusića iz moje kolekcije. Cvijet joj je prekrasan iako je i samo tijelo bez cvijeta jako interesantno.
Hvala svena sad je i meni kliker proradio jer čovjek mi je rekao kako se zove ali senilna ja zaboravila, obožavam te s priljubljenim bodljama.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by marin pet svi 28, 2010 9:02 pm

Kaj te briga a se zove, nazovi ga šubarica ili fesić ili tak nešto Smile
marin
marin
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 239
Join date : 09.04.2010
Age : 52
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Miriam pet svi 28, 2010 9:17 pm

Svena ako smo svi na M morat ćemo te preimenovat.
Miriam
Miriam
Napredni kaktusar
Napredni kaktusar

Broj postova : 684
Join date : 21.05.2009
Age : 54
Lokacija : croatia

[Vrh] Go down

Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Sajmovi i izložbe cvijeća u Hrvatskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.